Czy tylko ja mam problem z pampersami?

Używamy nr 6 pampersów Active Baby. I d pewnego czasu pojawił się problem, że po prostu po pierwszym siku przemakają, czy też wylewa się bokiem, czego skutkiem jest mokre ubranie i przebieranie, co nie należy do przyjemności. Czy macie może podobną sytuację lub wiecie, co może ją powodować?

Gosia i Zuzia prawie 2 lata i mała dziewczynka 6.05.05

7 odpowiedzi na pytanie: Czy tylko ja mam problem z pampersami?

Dodane ponad rok temu,

Re: Czy tylko ja mam problem z pampersami?

My używamy pampersy od urodzenia się MArtynki. Do nr4 były wg nas najlepsze spośród innych oferowanych na rynku. A teraz rzeczywiście kupujemy jej 5- tki i (przedtem to się nie zdażało), a teraz przeciwnie niekiedy wylewa jej się bokiem- jak? nie wiem. A pampers nie jest jeszcze mokry. A ubranko- tak! I jak to wytłumaczyć? nie wiem. Szkoda, że psuje się ich jakość.
Pocieszam się, że jak zacznie się ciepełko na dworze to rezygnujemy juz z pampersów i zakładamy majtusie :-)))

Justyna i Martynka ur. 29 maja 2003r

mamasebunia Dodane ponad rok temu,

Re: Czy tylko ja mam problem z pampersami?

My używamy Pampersów od zawsze a 5 tez już jakiś czas i nam nie przesiąkają

Iwona i Sebuś (17.03.03)

monikachorzow Dodane ponad rok temu,

Re: Czy tylko ja mam problem z pampersami?

chyba po prostu czasem trafi się na gorszy egzemplarz albo gorszą partie -wtedy cała paczka do d…
u nas to samo -od niedawna jedzierny na 4+ i nieraz pieluszka ciężka jak ołów i ani kropelka nie przecieknie a czasami pieluszka sucha a spodenki mokre.zauważyłam że jak mały śpi na brzuszku i wtedy sika to częściej przeciekają.ja juz nie mogę doczekać sie lata -może uda nam sie nauczyć siusiania na nocnik na zawołanie??teraz jak posadze to cos tam zrobi ale jak nie utrafie to pieluszka mokra.

Monika i Marcinek (15.01.04)

kokunia Dodane ponad rok temu,

Re: Czy tylko ja mam problem z pampersami?

U nas też przeciekały i przerzuciliśmy się na pieluchy z Rossmana- są świetne!!!!!!

Agata i Wiktorek (13.04.2003)

jane Dodane ponad rok temu,

Re: Czy tylko ja mam problem z pampersami?

a moze sa za duze. Moja Malgosia nieco starsza (4 maja, hihi), ale jedziemy na 4plus i moja panna wcale do malych nie nalezy (90 cm, 14 kg!).

Jane, Malgosia 23 m i

tata-marcin Dodane ponad rok temu,

Re: Czy tylko ja mam problem z pampersami?

Misiak jechał na pampersach od urodzenia i w zasadzie nie zdarzało mu się przestrzelić. Jedyne przypadki kiedy było mokro to:
1. Ptaszek zawinięty z lekka na bok – plama z lewej bądź prawej strony porteczek
2. Ptaszek patrzy w górę – zdarzyło się, że doniosło za pępek 🙂

Idea (rzecz się tyczy chłopców) – ptaszek zawinięty w dół = suche spodnie :))

Od, hmmm, czterech paczek pieluch, Oluś jedzie na Tesco. Polecił mi kolega, więc, z pewna taką nieśmiałością, kupiłem na próbe paczkę i tak już zostało. Mowa o Tesco w fioletowych paczkach.
Wizualnie – nie różnia się bardzo od Pampersów, są (w ramach tej samej numeracji) nieco większe, maja fajną gumeczkę wokół bioder i, co najważniejsze, zasikane nie śmierdzą tak podle jak Pampersy. Sądzę, że to ostatnie to kwestia innego żelu wewnątrz. Odporność na przestrzelenie – jak na razie, czyli 200 pieluch – 100% suche. Chłonność – niewiarygodna… Któregoś ranka, po obalonych wieczorem dwóch flaszkach picia i mleczku oraz przespaniu ciurkiem 12 godzin, pielucha zjechała misiakowi siłą grawitacji aż do kolan 🙂 Waga netto – ( w sensie, zawartość pieluchy bez pieluchy) – 730g… Bez komentarza 🙂
Cena – 32…36zł w stosunku 45…48zł za Pampersy.

Tata Marcin & Oleczek
26 sierpnia 2003

anakon Dodane ponad rok temu,

Re: Czy tylko ja mam problem z pampersami?

Ja skladalam reklamacje 4paczek jumbo 4…po dlugich oczekiwaniach dostalam kilkanascie malych paczek i prawde mowiac te pampersy tez sie do niczego nie nadaja, nie chlona, zostaja mokre na powierzchni, w zwiazku z tym moze przesiaknac i ubranie i pupa sie odparzyc, odkad skonczyly sie Ultra Dry a zaczely Acive Baby to Pampers dla mnie przestal istniec, przerzucilam sie na fioletowe Tesco i nie zaluje i mam nadzieje, ze Papmpers z czasem jak zanotuje spadek sprzedazy mimo licznych promocji to sie zastanowia nad cieciami jakosci kosztem kosztow…

Znasz odpowiedź na pytanie: Czy tylko ja mam problem z pampersami?

Dodaj komentarz

Karmienie
mały sukces
Mój synek w 4 dni przyzwyczaił sie do nutramigenu. I teraz nie wiem czy prosić lekarza o zmianę na lepszy smakowo, czy już zostać przy tym ohydztwie. Jak sadzicie? Ania i Szymek
Czytaj dalej
Imiona dzieci
Nadia
Czy ktos moze wie, czy mozna zarejestrowac w USC imie Nadia? Podoba mi sie wlasnie ta forma imienia, a nie nasza polska Nadzieja, ale nie wiem czy to przejdzie. Dajcie
Czytaj dalej