Czy w 34 dc będzie coś widac na USG?

Witajcie!
Jutro ide do gina na 1 wizytę. To 22 dzień od zapłodnienia. Czy zobaczę choć pęcherzyk na USG?
Testy z moczu wychodza na +, @ nie przyszła, jednak wciąż czekam na potwierdzenie ze strony lekarza.
Co myślicie?

4 odpowiedzi na pytanie: Czy w 34 dc będzie coś widac na USG?

 1. Re: Czy w 34 dc będzie coś widac na USG?

  Gratulacje ! Powinno już być widać ciążę. U mnie tak było. Ale słyszałam, że różnie to bywa. Opisz wrażenia po wizycie. Pozdrawiam

  AnetaiAmelia

  • Re: Czy w 34 dc będzie coś widac na USG?

   Witaj:))

   Ja mialam pierwsze USG w 35 dniu od zaplodnienia i na USG bylo widac pecherz plodowy ale nie bylo widac dzidzi w srodku!! :(( Pozniej mialam jeszcze 3 USG i dopiero po 4 tygodniach od tego faktu czyli w 11 tygodniu ciazy bylo widac fasolke- miala 35 mm:)) Teraz juz wiemy, ze to Adaś jr sie ukrywal i nie chial sie ujawnic!! To byl straszny dla mnie okres. I dlatego Cie prosze, zebys po USG gdyby nie bylo widac malenstwa nie zalamywala sie tylko czekala, czas czyni cuda!! :)) W szkole rodzenia powiedziano Nam, ze po 4 tygodniach od zaplodnienia, dzidzia jest wielkosci ziarna ryzu a po 6 tygodniach ma 15 mm:))

   Utul brzusio:))

   Ola i Adas junior 12.04.05? “M&M”

   • Re: Czy w 34 dc będzie coś widac na USG?

    Pierwsze USG miałam robione w 5 tyg licząc od pierwszego dania ostatniej miesiączki. Pechęrzyk ciążowy był widoczny, a w jego wnetrzu był widoczny zarodek, ale jeszcze poza skalą pomiaru.

    Elwik

    • Re: Czy w 34 dc będzie coś widac na USG?

     W 19 dniu cyklu lekarz coś zobaczył: “albo jest to ciałko żółte, albo niepęknięty pęcherzyk”. Wczoraj zrobiłam testy – wyszły pozytywnie:-)) A @ ani śladu:-)) Ja wybiorę się do lekarza dopiero w 6 tygodniu licząc od pierwszego dnia ostatniej @. Będzie już widać, czy wszystko jest OK:-) Pozdrowionka!

     Znasz odpowiedź na pytanie: Czy w 34 dc będzie coś widac na USG?

     Dodaj komentarz

     Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
     Logo