Czy warto kupić tę książkę?

Mam pytanie do Mam posiadających książkę “Pierwszy rok z życia dziecka. Poradnik młodej mamy” Anieli Majcher. Z opisu księgarni internetowej wygląda na polską wersję amerykańskiego poradnika “Pierwszy rok z życia…” Czy tak jest w rzeczywistości? Niestety nie mam możliwości wybrania się do księgarni i obejrzenia jej na żywo. Został mi tylko net do zakupów, oraz Wy – drogie Mamy – i Wasze opinie.
Albo inaczej, doradźcie, proszę, jakąś fajną pozycję dot. pielęgnacji, karmienia itp. noworodka. Chcę sobie sprawić właśnie taki prezent na Mikołaja.

Dzięki.

Kotagus i…

lutowy Dzidziuś

1 odpowiedzi na pytanie: Czy warto kupić tę książkę?

joannar Dodane ponad rok temu,

Re: Czy warto kupić tę książkę?

Ja mam właśnie tą książkę, choć pożyczyła mi ją koleżanka, sama jej nie kupowałam. No, ale uważam, że jest całkiem niezła. Wszystko jest bardzo ładnie wyjaśnione, a wiele rzeczy jest opisanych na zasadzie pytań i odpowiedzi. Są podawane pytania rodziców z różnych sytuacji a potem jest odpowiedź do tego. Wiem, że jest jeszcze jedna fajna pozycja, ale muszę się dowiedzieć od koleżanki jak się nazywa, bo na smierć zapomniałam. Ja tą “Pierwszy rok..” czytam bardzo regularnie i uzyskuję odpowiedź na wszystko co mnie ciekawi.

JoannaR i Pawełek 19.09.2003

Znasz odpowiedź na pytanie: Czy warto kupić tę książkę?

Dodaj komentarz

Mam z dzieckiem taki problem
zabawki??
drogie mamy jakie poleciłybyście zabawki dla 5 -cio miesięcznego szkraba.Oprócz tych do gryzienia i grzechotania. Może macie jakieś fajne godne polecenia pozdrawiam serdecznie Monika i Maciej 5- cio miesięczniak
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
pies opiekunki - bardzo proszę o rady
znalazłam świetną opiekunkę dla Ignasia spałnia prawie wszystkie warunki ma córeczkę rówieśniczkę do wspólnej zabawy, opiekowała się już dziećmi nie pali ma duże mieszkanie przystosowane do potrzeb dziecka i.... niestety psa haski (nie wiem jak
Czytaj dalej