Czy Wasi mężowie są o Was zazdrośni?

Cześć dziewczyny,

Czy Wasi mężowie (faceci, chłopaki, partnerzy) są o Was zazdrośni? Czy to jakoś okazują i w jaki sposób to okazują i w jakich sytuacjach? Bo mój chłop to wogóle nie okazuje że jest choć troszkę zazdrosny o mnie, a może to ja nie stwarzam takich sytuacji. Nieraz się zastanawiam że może mu nie zależy już na mnie. No i takie dziwne sytuacje jak np. mówię do niego że idę z koleżnaką na koncert, a on do mnie okey, fajnie, ja zostanę z dzieckiem a Ty sobie idź, aż jestem zdziwiona że on tak mówi, żadnej reakcji. Nie wiem co o tym sądzić że juz mu nie zależy czy co.

Pozdrawiam

Kristina 75

5 odpowiedzi na pytanie: Czy Wasi mężowie są o Was zazdrośni?

beatab Dodane ponad rok temu,

Re: Czy Wasi mężowie są o Was zazdrośni?

wiesz, z tą zazdrością to tak bywa, że sporadycznie bywa umiarkowana. wtedy jest porównywana do soli, która nadaje “smaczku” związkowi.
najczęściej jednak jest jej o wiele za dużo. wtedy są ciągłe kontrole, spowiedzi, telefony do pracy, po pracy, zabranainie spotkań z przyjacióką w pubie, kontrola telefonów, notesów.. itp. uwierz mi, mogłabym długo tą listę ciągnąć, bo niestety znam to ze swojej przeszłości.
teraz jestem w związku, w którym zazdrość jest bardzo umiarkowanym uczuciem. mój mąż nie ma powodu do tego, aby czuć się zazdrosnym, bo nie prowokuje losu, ale zawsze pyta sie z kim idę, kiedy będę itp.
porozmawiaj ze swoim mężem o tym, co Cię gryzie. moim zdaniem nie ma w jego zachowaniu niczego niepokojącego. zaufanie to podstawa w związku.

Beata&Patryk(03.03.03)

miroslawa Dodane ponad rok temu,

Re: Czy Wasi mężowie są o Was zazdrośni?

ooooo jak ja bym chciała żeby mój mąż powiedział “idż kochanie, ja zostanę z małym”…fajnego masz męża, a mój też nie okazuje zazdrości, co nie znaczy, że nie jest. Po prostu nie daję mu powodów. podrawiam

mirosława i oliwier (09.10.2003)

gia Dodane ponad rok temu,

Re: Czy Wasi mężowie są o Was zazdrośni?

Moj jest troche tylko ze u niego to jest madra zazdrosc,pewnie gdyby mnie przylapal z kims to bylby koniec i ja o tym wiem.
Natomiast na codzien luz w tym roku ustalilismy ze pojade sama do Hiszpanii a on zostanie z mala na dwa tygodnie.
Ufa mi.
Pozdrawiam
Gia mama Rami

alak Dodane ponad rok temu,

Chciałabym mu dać powód, ale jak?

A ja uważam, że odrobina zazdrości ze strony faceta jest bardzo zdrowa. Chciałabym mu dać jakiś powód, ale jak to zrobić z dzieckiem przy cycu???Nie można sie urwać na dłużej, trzeba być non-stop pod telefonem, zresztą nie wytrzymuje za długo bez Majki. Rozmowy przez internet to raczej nie dla mnie… Czasem myślę, że sobie to odbiję i dam mu do zrozumienia, że ktoś może się i mną jeszcze interesować :). Po prostu oni nie mają powodów. Za to ja stałam się zazdrośnicą i strasznie mi z tym źle.

<img src=”/upload/23/34/_202228_n.jpg”>Alicja,Maja (09.09.03)

Edited by alak on 2004/03/05 20:48.

leszczynka Dodane ponad rok temu,

Re: Czy Wasi mężowie są o Was zazdrośni?

Mój mąż nie okazuje bardzo zazdrości ale czasami potrafi dac do zrozumienia że jest zazdrosny.
Twój tez jest napewno a to że nie złości sie jak wychodzisz znaczy że darzy cie zaufaniem.

LESZCZYNKA I EMILKA (23.09.03)

Znasz odpowiedź na pytanie: Czy Wasi mężowie są o Was zazdrośni?

Dodaj komentarz

Polecam
Wyprzedaż w Auchan
Byłam w Auchan i są fajne wyprzedaże! Najwięcej body z krótkim rękawem po 7 zł, różne wzory i kolory, są typowo dziewczęce (np. na ramiączkach) i typowo chłopięce. Kupiłam też
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Listopadówki czy wiecie że są już listopadówki 04?
na oczekujących są już listopadówki:) ale ten czas leci:) pamiuętacie jak to było jak robiłyście testy? może powspominamy??? Gosia i Anulka 4.11.2003 :) [img]/upload/4/11/_202988_n.jpg[/img]
Czytaj dalej