Czy wasze dzieci sa …

Zastanawiam sie czy Wasze dzieci sa regularne, tz czy zaobserwowalyscie, ze zawsze o tej samej godzinie spia i jedza. Moj Tomus jest w miare regularny ale czasem mu sie to zmienia. Np. przez miesiac budzil sie w nocy o tej samej godzinie o 5. Pozniej przez nastepne 3 tyg budzil sie 2 razy o 2 i o 5. Jedyne co mu sie ni zmienilo to to, ze w dzien je co 2 godziny i bez snu wytrzymuje 1,5 do 2 godzinek ale nigdy nie wiem ile pospi czasem 30 min czasem godzinke czy dwie. A jak jest u Was jestem ciekawa?

Justyna i Tomek 9.04.2003

5 odpowiedzi na pytanie: Czy wasze dzieci sa …

wasia Dodane ponad rok temu,

Re: Czy wasze dzieci sa…

Olka jest regularna, ale w nocy-zawsze o tej samej porze przebudza sie na flaszkę mleka 🙂 Za to w dzień jest różnie, wachania co do jedzenia są dość duże, za to spanie w ogóle nie jest regularne. Czasem śpi w domu 3 godz. a czasem w ogóle… Ogólnie staram się, żeby spała przed południem a już napewno po południu, bo jak nie pośpi wcale, to wieczorem jest strasznie nieznośna:))

Asia i Ola (pół roczku!)

pati68 Dodane ponad rok temu,

Re: Czy wasze dzieci sa…

Było i jest tak samo. Oczywiście z wyjątkami. Ale zegar biologiczny tyka. 🙂

[Zobacz stronę]

anet Dodane ponad rok temu,

Re: Czy wasze dzieci sa…

Agniesia byla/jest nieobliczalna do tego stopnia ze naprawde potafi utudnic zycie!!! zaskakuje nas kazdego dnia!!!

Aneta (17.01.04)+Agniesia (ur 7.07.02)

pluto Dodane ponad rok temu,

Re: Czy wasze dzieci sa…

Karolowi ustabilizowało się spanie koło 6 miesiąca….przez miesiąc zasypiał tak samo. potem następowała zmiana…i tak w kółko…..dopiero jak skończył roczek je i zasypia o podobnej porze…..jadyne co robił od zawsze to zasypiał koło 8-9 po kąpieli…….

Julka i Karolek rok i prawie miesiąc

klucha Dodane ponad rok temu,

Re: Czy wasze dzieci sa…

Do 11 miesiąca Zuzi miałam prawdziwą ruletkę z jej spaniem

Izka i Zuzanka (12.V.2002 r.)

Znasz odpowiedź na pytanie: Czy wasze dzieci sa …

Dodaj komentarz

Nasze związki
Polaczyla nas gra komputerowa :)
Poznalam swojego meza prawie dwa lata temu. Dlugi czas nie korzystalam z internetu, bo i nie mialam komputera, ale pewnego dnia po przedyskutowaniu sprawy z rodzinka kupilismy komputer i naturalnie
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
jestem szczęśliwa :-)
Dziękuję Wam dziewczyny że jesteście ze mną...to wiele dla mnie znaczy, zwłaszcza że bedę potrzebowała Waszej pomocy przez następnych kilka miesięcy hihi. Dziękuję za wszystkie słowa otuchy i radości dzielonej
Czytaj dalej