czy Wy tez macie problemy z forum?

Ja od jakiegos czasu nie moglam wlasciwie nic pisac…bo forum dziala mi w takim tempie, ze po pol godz oczekiwania az mi sie jakis post otworzy wymiekalam. Dzisiaj mam jakis dzien dobroci i forum chodzi mi wzglednie… Ale generalnie straszna kiszka 🙁

Marta Macius i Kubus 20/05/2003

2 odpowiedzi na pytanie: czy Wy tez macie problemy z forum?

magdzik Dodane ponad rok temu,

Re: czy Wy tez macie problemy z forum?

Oj, forum w ciągu dnia bardzo wolno chodzi. A ja już mam taką prędkość internetu(!) i to w niczym nie przeszkadza fotum by się ślimaczyć.
Ja chcąc poczytać sobie posty otwieram interesujący mnie wątek w nowym oknie, a potem czytam. W ten sposób czasem mam i po 10 postów pootwieranych. Ale jest to jakaś metoda. Polecam takie rozwiązanie.

,

lea Dodane ponad rok temu,

Re: czy Wy tez macie problemy z forum?

Wchodze ok. 18 – 19 – tej (ale nie codziennie, wiec moglam cos przegapic) i problemow nie mam…
Poza tym ja zawsze otwieram naraz wszystko, co mnie interesuje, np. po 30 okienek, cos sie laduje, cos innego w tym czasie czytam… wiec nie irytuje mnie ewentualne spowolnienie. Nawet czasami nie zauwazam tego.

Znasz odpowiedź na pytanie: czy Wy tez macie problemy z forum?

Dodaj komentarz

Jedno- i dwulatki
SALMONELLA POMOCY!!!!
U mojego dziecka wykryto bakterię Salmonelli. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia. Proszę o informacje jak wygląda leczenie.
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
po wizycie!!!!!!!!!!!!!!!
Trochę mną wczoraj wstrząsnęło!!! A dlaczego? Otóż w czasie ważenia okazało się że od poprzedniej wizyty (miesiąc temu równo) przybyły mi aż 3 kg!!!!!!!!!!!!! Nie wiem czy to dużo czy prawidłowo, w każdym
Czytaj dalej