Czy znacie firmę podobną do Tupperware?

Chodzi o to czy znacie o podobnym asortymencie ale tańszą? Bo ta Tupperware jest fantastyczna tylko tak droga, że głowa mała. Gdybyśmy oboje pracowali to może bym sobie na nią pozwoliła ale teraz pracuje tylko mąż, no i jeszcze Natan też kosztuje (jak każde dziecko).

Eryka i Natanek 09.09.03r

2 odpowiedzi na pytanie: Czy znacie firmę podobną do Tupperware?

bey Dodane ponad rok temu,

Re: Czy znacie firmę podobną do Tupperware?

Mysiu ja mam do Ciebie prośbę… dostałam w prezencie buteleczkę, kubeczek i 2 miseczki właśnie z tej firmy dla małęj i nie mam pojęcia jakie są zalety tych rzeczy 🙁
Może mogłabyś mi powiedzieć, na czym polega icg “niezwykłość”? Albo gdzie szukać jakichś “instrukcji” bo w internecie na ich głównej stronie nie znalazłam…
Dziękuję Ci z góry i pozdrawiam!

Bey i Nikola (14.01.2004)

mysia2 Dodane ponad rok temu,

Re: Czy znacie firmę podobną do Tupperware?

Napiszę Ci tylko to, co znalazłam w katalogu tej firmy. Oni tu o sobie piszą m.in. tak:
“Dzięki surowcowi z jakich wykonano miseczkę (i wszystkie inne produkty) oraz szczelniej pokrywce żywność dłużej zachowywała świeżość. W produkcji naczyń Tupperware stosuje się najwyższej jakości surowce, takie jak: polipropylen, polietylen, polikarbonad oraz formy dokładne do setnych milimetra. Produkty Tupperware wytwarzane są z największą precyzję i starnannością, przy użyciu nowoczesnych linii technologicznych”.
Wiem że te naczynia są bardzo drogie. Np. Twoja butelka kosztuje 33,40 zł., kubeczke Tiwi 34,50 zł., a miseczki chyba 54,90 zł. Czyli drożyzna a prezent super. Moja szwagierka korzysta z butelki dla dziecka i w ogóle jest obkupiona tymi pojemnikami.
Zersztą wszyscy dookoła niej też (mieszka w Niemczech).
Niestety nie mam pojęcia gdzie szukać jakiś informacji skoro w Internecie nie ma. Spróbuj do nich napisać niech Ci wyjaśnią dlaczego są tacy wyjątkowi.

Eryka i Natanek 09.09.03r

Znasz odpowiedź na pytanie: Czy znacie firmę podobną do Tupperware?

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Ale zostałąm zjechana !!
Pisze o tym, chocoaz moze nie powinnam ale mnie to troche zdenetwowało bo uwagi tego typu sa nie na miejscu... a chodzi dokładnie o post Kobin pt " Zaraz kogos zamorduje"
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
STYCZNIÓWKI, LUTÓWKI - usypianie
Jak uspyiacie Wasze maluchy? Filipek od jakiegoś czasu nie usypia nam już przy piersi, za to po wieczornym jedzonku płacze nam ile stracza mu sił. Nie pomaga noszenie na rękach,
Czytaj dalej