czym moge dokarmiać przy skazie białkowej ?

chodze do szkoły w piątki i w soboty i coraz trudniej jest mi ściągać tyle mleka na 2 dni ponad 320 ml na dzień czyli 640 na 2 dni, lekcje trwają 6 godzin a w domu nie ma mnie 7 i chciałabym dokarmiać Klaudie sztucznym mlekiem,,, tylko powiedzcie mi ile kosztują na recepte? ile bez recepty i jakie to są? no i czy można karmić dziecko takim mlekiem tylko 2 dni w tygodniu?

chmurka i Klaudia 13.09

6 odpowiedzi na pytanie: czym moge dokarmiać przy skazie białkowej ?

mar7 Dodane ponad rok temu,

Re: czym moge dokarmiać przy skazie białkowej?

Może to być np. Bebilon Pepti 1, nie wiem ile kosztuje “jedynka” ale “dwójka” jest po ok. 20 zł, na receptę jest 50%. Myślę, że nie ma problemów medycznych z karmieniem dziecka 2 dni w tygodniu innym mlekiem, kłopot może być jedynie w przyzwyczajeniu Klaudii do nowego smaku.
Zmianę sposobu karmienia u tak małego dziecka powinnaś uzgodnić z pediatrą.
Marek i Zosia (30.03.03)

zabka Dodane ponad rok temu,

Re: czym moge dokarmiać przy skazie białkowej?

My dostaliśmynajpierw Nutramigen tylko, że nie pamiętam ceny (ale oczywiście na receptę jest 50%), a potem Bebilon Pepti 2 (też 50% na receptę co daje około 12-13,- za opakowanie).

Pozdrawiam

jagoda Dodane ponad rok temu,

Re: czym moge dokarmiać przy skazie białkowej?

Ja podaję Nutramigen czasami 2 razy dziennie a czasami tylko piers. Cena 30 zł bez recepty a 15 zł na receptę. Do kupienia w aptekach.
Pozdrawiam.

Basia z Jagódką (28.06.2003)

kamelia Dodane ponad rok temu,

Re: czym moge dokarmiać przy skazie białkowej?

Zdaje mi się, że BEBILON PEPTI jest dla dzieci z ryzykiem alergiii, a nie dla tych, u których stwierdzono skazę… W takim wypadku wchodzi w grę właściwie tylko NUTRAMIGEN. Kosztuje niecałe 28zl, a na receptę z literką P – połowę tego…

mamysz Dodane ponad rok temu,

Re: czym moge dokarmiać przy skazie białkowej?

gdy się okazało że Weronika ma skazę lekarka przepisała Nutramigen na zmianę z cycem. Nie pamiętam ile kosztował (około 20 zł).. jest jeszcze jakiś preparat sojowy ale nie znam nazwy.

ewka i Weronika 06.10.02

elzi Dodane ponad rok temu,

Re: czym moge dokarmiać przy skazie białkowej?

Witam,
Misiek jada również Nutramigen. O szczegóły powinnaś zapytać pediatrę.
Pozdrawiam,

elzi i żarłoczny misiek (25.02.03)

Znasz odpowiedź na pytanie: czym moge dokarmiać przy skazie białkowej ?

Dodaj komentarz

Dla starających się
Kibicujcie nam ! ;)
Kochane dziewczyny! Trafiłam na to forum dopiero dzisiaj i chcę się z Wami podzielić moją wielką ekscytacją i radością, spowodowaną podjęciem pierwszej w życiu próby zajścia w ciążę ;) Nastapiła ona
Czytaj dalej
Karmienie
podgryza podczas karmienia
Maks ma od niedawna dwa zęby i niestety wypróbowuje je na moich piersiach podczas picia, czy wam też się coś takiego zdarza? Jak go tego oduczyć? Kaja i Maks 27.03.03
Czytaj dalej