czym szczepić- ciągłe dylematy…

Dziewczyny, mam w domu przeczkolaka (4 lata), pierwszoklasistkę i teraz maleństwo. Kiedy Basia była mała postanowiłam że ograniczę się do obowiązkowych szczepień bo nie miała w sumie kontaktu dłuższego z innymi dziećmi dopiero w przedszkolu. Mały trafił do żłobka w wieku 9 miesięcy i zaczęły się cuda z rota wirusem. Chorowaliśmy wszyscy chyba z 6 razy w ciągu 1 roku!!! Jakoś to przetrwaliśmy.
Ale teraz mając taką mieszankę w domu… sama nie wiem czy nie zafundować małemu bomby szczepionkowej i nie wykupić wszystkiego co możliwe… może to paranoja a może myślenie racjonalne??? poradźcie.

Polecam
Kremy
Czy możecie polecić jakiś dobry krem pod oczy?Ostatnio kosmetyczka okrzyczała mnie za nieużywanie takowego w MOIM WIEKU:Fiu fiu: Muszę więc jakiś zakupić-najlepiej rozjasniający cienie pod oczami i nawilżający(Bo pod oczami
Czytaj dalej
Polecam
Ciuchlandy ;)
Moja chyba najlepsza zdobycz :Hyhy: [url]http://www4.shopping.com/xPO-Fisher-Price-Fisher-Price-Happy-Ears-Eeyore[/url] Zakupiony za kilkanascie zlotych, dziala i do dzis ma sie dobrze ;) Pochwalcie sie swoimi zdobyczami :Wow!:
Czytaj dalej