CZYŻBYM SOBIE ZASZKODZIŁA?

Muszę się przyznać, że od jakiegoś czasu odzrzuciłam metformax, euthyrox i nawet clo, pozostałam przy bromku i od tego cyklu zażywam castagnus.
Dzisiaj(24 dc) miałam jakieś dziwne brunatne plamienie, na @ chyba za wcześnie, poza tym nie bolą mnie piersi jak dotychczas, czasem odczuwam niewielki ból podbrzusza. A może to jednak zwiastun @, tylko przez castagnusa coś mi się pomieszało, ale czy możliwe żeby cykl mi się skrócił z 33 dni do 24?
Obym nie namieszała w swoim organiźmie.
Myślicie, że to przez castagnus.?

3 odpowiedzi na pytanie: CZYŻBYM SOBIE ZASZKODZIŁA?

gablysia Dodane ponad rok temu,

Re: CZYŻBYM SOBIE ZASZKODZIŁA?

Bez eutyroxu moga rozjechać ci sie cykle. Tak bez konsultacji z lekarzem lepiej nie odstawiac takich leków. Niedoczynność tarczycy należy leczyć stale i nie powinno sie przerywać leczenia.

To samo sie tyczy metforminy.

agulina Dodane ponad rok temu,

Re: CZYŻBYM SOBIE ZASZKODZIŁA?

wiem,że nie powinno się tak robić, ale prawda jest taka, że lekarz przepisał mi te leki na podstawie,, ach jak wysoka prolaktyna to z resztą też trzeba coś zrobić”.Więc brałam te leki zdając się na intuicję gina. Tak było przez 4 miesiące i nie pomogło. Dałam więc za wygraną i zdecydowałam się na przerwę, tak więc przeszłam sobie na ziółka. Martwi mnie tylko to, że mam plamienia(skrzepy) i nie wiem co to jest.
Przecież castagnus ma im przeciwdziałać, i nie wiem czy to może być spowodowane jego zażywaniem, czy przyczyna tkwi gdzie indziej.

gablysia Dodane ponad rok temu,

Re: CZYŻBYM SOBIE ZASZKODZIŁA?

Agulina jeżeli lekarz na wysoką prolaktyne przepisuje ci eutyrox i metformine to moze to jest jakiś znachor a nie lekarz. Bo żaden normalny lekarz nie przepisze tych leków na prolaktyne.

Znasz odpowiedź na pytanie: CZYŻBYM SOBIE ZASZKODZIŁA?

Dodaj komentarz

Imiona dzieci
Które najładniejsze dla córeczki??
Nie możemy sie zdecydowac które z tych imion jest najładniejsze.Liczę na Waszą pomoc kochane. Gabriela Julia Laura Klara Jagoda Kalina Marta Maja Hanna Matylda Zosia Urszula Kolejnośc jest przypadkowa
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Na Słowacje z niemowlakiem - pilne!!!
Dziewczyny, w czwartek jade do Zakopanego, wyjazd zorganizowany, w sobote ma byc wycieczka na Slowacje do aquaparku.Ola ( 8 m-cy) nie ma paszportu. Wpuszcza ja? Jesli nie to ile trwa
Czytaj dalej