Diphergan

Na co się podaje Diphergan? Jest to syrop. Mam go w domu, ale nie ma w środku ulotki, czy podaje się go na kaszel… nie pamiętam… pomóżcie…

[i] Asia i Julia (16 m-cy)

5 odpowiedzi na pytanie: Diphergan

agarobi Dodane ponad rok temu,

Re: Diphergan

Tak, jest to syrop na kaszel.Faktycznienie ma w nim ulotki,mój synek go zażywał i pomógł mu,ale był po nim strasznie senny.

o-d Dodane ponad rok temu,

Re: Diphergan

Na kaszel… taki raczej suchy i męczący, ale nie tylko… nam zalecano podawanie na noc, choć na opakowaniu jest napisane, że dawkuje się kilka razy dziennie… w środku nie ma ulotki… ja dla Basi miałam przepisany raz dziennie na wieczór 5 ml (Basia 11 miesięcy i 10 kg).

Ola+Staś+Tadzio+Basia

lea Dodane ponad rok temu,

Re: Diphergan

No tak, a przed uzyciem mamy czytac ulotke…
wychodzi na to, ze nie powinien byc dopuszczony do sprzedazy! 😉

majab Dodane ponad rok temu,

Re: Diphergan

Nie wydaje mi się, żeby to był syrop na kaszel. Z tego co wiem od swojej lekarki jest to środek uspokajający, przeciwalergiczny, przeciwwymiotny i usypiający.
Miałam go podawać Majce jak była chora i niespokojna, wymiotowała, przed jazdą samochodem (Majka wymiotuje w samochodzie a po tym ładnie zasypia)

[Zobacz stronę]

Iwona i Majka (07.05.02)

magdawroc Dodane ponad rok temu,

Re: Diphergan

Oprócz zastosowań o których piszesz, zalecano nam diphergan właśnie na kaszel, ale taki suchy, napadowy, pojawiający się w nocy i utrudniający dziecku sen.

Madzia z Igą ( 7 lat) i Filem (4)

Znasz odpowiedź na pytanie: Diphergan

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Powiększony węzeł chłonny
Julcia ma już od jakiegoś czasu powiększony węzeł chłonny, wykryłam to, jak była chora, potem zmalał, ale dalej jest większy. Oczywiście idę do lekarza, ale jestem ciekawa, co Waszym zdaniem
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
rodzina & znajomi
Kurcze,czy to sie nigdy nie skonczy? Odkąd wróciłam z małą ze szpitala ciągle przeżywamy pielgrzymki gości....Każdy chce ją zobaczyć, najlepiej dotknąć, pogłaskać itd. Co gorsza mieszkamy z rodzicami i mam
Czytaj dalej