dlaczego nie gaworzy?

Hej! Właśnie, czy to normalne, aby prawie 7 miesięczne dziecko nie gaworzyło? Kurcze zaczynam się denerwować nie na żarty. Moja Zuzanka nie chce gaworzyć, jeszcze w listopadzie coś tam było słychać a teraz nic. No prawie nic, bo tydzień temu przez dwa dni coś tam sobie gaworzyła ale to wszystko. Śmieje się bardzo głośno, marudzi, ale nie „gada”. Urodziła się miesiąc wcześniej i tylko z 2 punktami ( w 5 min było już 8 ), może to ma związek z tym?
Wizytę u neurologa mam dopiero za miesiąc i niewiem czy wytrzymam. Proszę napiszcie mi czy niektóre dzieci faktycznie póżniej zaczynają „gadać”? Czy ktoś miał podobny problem? A może niepotrzebnie panikuję? ( oby!!!!! )
Pozdrawiamy gorąco pa pa

Bogusia i Zuzia ( 08.08.03 )

3 odpowiedzi na pytanie: dlaczego nie gaworzy?

ada2 Dodane ponad rok temu,

Re: dlaczego nie gaworzy?

A co na to pediatra? Nie pyta się o umiejętności dziecka jak chodzisz na szczepienia? My nie mamy takiego problemu bo Gabi gada jak najęta, ale napewno gdyby tak było jak u Was zdecydowałbym się na konsultacje z neurologiem i laryngologiem.
Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Zdrówka życzę i pozdrawiam.

Ada2 z Gabrielką18.06.03

ana25 Dodane ponad rok temu,

Re: dlaczego nie gaworzy?

U mnie jest podobnie antek mało gada, ale znamy przyczynę ma za krótkie wędzidełko. Za dwa tygodnie ma podcięcie, urodził się z 1 pkt.
pozdrawiam
ana i antoś

toeris Dodane ponad rok temu,

Re: dlaczego nie gaworzy?

Niektore dzieci milkna na pewien czas a potem wracaja do gaworzenia ;-)))

Toeris + Ala 14.09.2003

Znasz odpowiedź na pytanie: dlaczego nie gaworzy??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
Wrześniówki w marcu :)))
[img]http://www.skovron.akcja.pl/gifland/gify/milosc/18.gif[/img] [b]KOCHANE WRZEŚNIÓWKI !!![/b] Po wielu trudach i mozolnym wpisywaniu informacji nasza lista marcowa już jest [img]/images/forum/icons/smile.gif[/img] ! Bardzo proszę, posprawdzajcie, czy nikogo nie pominęłam i czy
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Jestem taka samotna.....
Nie wiem jak to u was jest z partnerami, ale ja mam wrazenie ze moj mnie w ogole nie rozumie.W ogole ostatnio nie czuje od niego zadnej milosci, checi bycia
Czytaj dalej