DLACZEGO TAK SZYBKO???

W UBIEGŁYM ROKU W CZERWCU ZASZŁAM PIERWSZY RAZ W CIĄŻE BYŁA PLANOWANA UDAŁO SIĘ ZA PIERWSZYM PODEJŚCIEM TERAZ WIEM ŻE TO NIE ŁATWE… DWA TYGODNIE TEMU BYŁAM W 6 TYGODNIU CIĄŻY PLAMIENIE, KRWAWIENIE BÓL BRZUCHA… NIE POJECHAŁAM DO SZPITALA NA CZYSZCZENIE PO OSTATNIM RAZIE ZOSTAŁ MI MIĘSNIAK BAŁAM SIĘ CO TERAZ CZY MOGŁAM SOBIE ZASZKODZIĆ??

2 odpowiedzi na pytanie: DLACZEGO TAK SZYBKO???

Dodane ponad rok temu,

Re: DLACZEGO TAK SZYBKO???

ja tez nie byłam czyszczona po poronieniu, bo uwazano, ze to nie konieczne, koniec 5tc.
Mesniaki usuniesz laparoskopowo, dzieki czemu zrobia ci tez inne zabiegi, sprawdza droznosc po poronieniu i usunał zrosty.
Nie martw sie.Ja tez kiedys zaszłam za 1 razem, mam syna, a potem 2 takie poronienia…to juz 3,5 roku od poczatku staran. Takie zycie.U ciebiue bedzie ok, wierze w to, trzymaj sie.

**
40 cykl, 1 po laparoskopi.
Damianek 29.05.1998 i (* V 2002),(* I 2004)

kathrin78 Dodane ponad rok temu,

Re: DLACZEGO TAK SZYBKO???

Wg mnie dobrze byłoby gdybyś poszła na kontrolę do gina, aby sprawdził czy wszystko jest ok.

[Zobacz stronę]

Znasz odpowiedź na pytanie: DLACZEGO TAK SZYBKO???

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Automatyczna huśtawka
Ponieważ Madzia świetnie zasypia huśtana w foteliku, pomyślałam o zakupie automatycznej huśtawki (np. Fisher Price), żeby nie trzeba było bujać tym fotelikiem godzinami ręcznie bądź nożnie :)) Mam w związku
Czytaj dalej
Jedno- i dwulatki
2 urodzinki Maxia Dany
Maximilianku [img]https://www.gify.biz/gify%20okazyjne/gify%20urodzinowe/okazyjne__19_.gif[/img] Niech w urodzin Twoich dzionek przepięknie śpiewa skowronek, najpiękniejsze kwiaty rozkwitają, wszystkie marzenia zawsze się spełniają i niech towarzyszy Ci radość życia, a każdy dzień prawdziwie zachwyca. [img]https://www.gify.biz/gify%20okazyjne/gify%20urodzinowe/okazyjne__14_.gif[/img]
Czytaj dalej