DLACZEGO TO NAS SPOTYKA?????

SZUKAM TAKIEJ JAK JA!!!!
BYŁAM W 15TYGODNIU CIĄZY, BYŁAM SZCZESLIWA I MYSLAŁAM ZE TAK ZOSTANIE NOSIŁAM POD SERDUSZKIEM MOJE TRZECIE DZIECKO.MAM JUZ 10LETNIA CÓRECZKE I 2 LETNIEGO SYNKA. JESTEM TEZ MAMA 15TYGODNIOWEGO ANIOŁKA KTÓRY PATRZY NA MNIE Z NIEBA.ALE DLACZEGO TAK SIE STAŁO???????? MIAŁ BYC TU Z NAMI I ROZWIAC SIE ZDROWO. JAKIS PECH MOZE CZAR MNIE SPOTKAŁ I DOSTAŁAM ZAPALENIE PECHERZA MOCZOWEGO. BYŁAM U LEKARZA DOSTAŁAM ANTYBIOTYK ALE NASTEPNEGO DNIA NADAL SIE ZLE CZUŁAM.LEKARZ DAŁ MI SKIEROWANIE DO SZPITALA TAM DOSTAŁAM JAKIES LEKI ALE NIESTATY POJAWIŁY SIE SKURCZE ODPŁYNEŁY WODY I UMARŁO MOJE DZIECKO A Z NIM ZAWALIŁ SIE MOJ SWIAT, CIAGLE PŁACZE I NIE MOGE ZNALEZC SOBIE MIEJSCA.MAM DWOJE SKARBKÓW W DOMU ALE WIEM ZE MOGŁAM MIEC TEZ I TO MALENSTWO. CIAGLE ZADAJE SOBIE TO PYTANIE DLACZEGO/??????????????????????????
STAŁO TO SIE 18 PAZDZIERNIKA:((( CZY KTÓRAS Z WAS TEZ TAK STRACIŁA SWOJE DZIECKO I ZACHOROWAŁA TAK JAK JA NA ZAPALENIE PECHERZA MOCZOWEGO????

KAROLINA

Edited by kwolna on 2006/11/18 22:37.

Znasz odpowiedź na pytanie: DLACZEGO TO NAS SPOTYKA?????

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
Jak to zmienić?
Dziewczyny piszę pod innym nickiem ponieważ wstydzę się napisać pod swoim. Mam problem, myślałam że poradzę sobie z nim sama, niestety.... Chodzi o nasze małżestwo, a raczej o mojego męża.Jesteśmy razem
Czytaj dalej
Bliźniaki, trojaczki i …
porod blizniakow
jestem w osmym miesiacu ciazy,bede miala dwie coreczki nie moge sie doczekac ale bardzo boje sie porodu.pozdrawiam wszystkie przyszle podwojne mamy.
Czytaj dalej