Do achen

Achen – wchodząc na stronkę info. o Tobie zobaczyłam że jesteś z Poznania – to tak jak ja. Proszę jeśli mozesz napisz do jakiego gina chodzisz i czy jesteś z niego zadowolona i gdzie robiłaś badania – jeśli oczywiście mogę prosić.
Pozdrawiam Asia

2 odpowiedzi na pytanie: Do achen

achen Dodane ponad rok temu,

Re: Do achen

Mój obecny gin jest moim stosunkowo nowym ginem jestem z niego jak narazie zadowolona (ale nie wiem czy to nie dlatego że dał mi zielone światło 1,5 m-ca temu). Jest to znajomy moich przyszłych teściów… Nazywa się Andrzej Anholcer przyjmuje na Polnej i ma też gabinet prywatny jak chcesz to mogę ci podać namiary ale jak sama widzisz narazie też go testuje. Jeżeli chodzi o bad. to nie miałam robionych żadnych bad oprócz poziomu Bhcg i Usg. A MOJEGO PIERWSZEGO GINA NIE POLECAM BO DAŁ DUPY – PRZY ZABIEGU ŁYŻECZKOWANIA NIE ROZPOZNAŁ ZAŚNIADU I TRZY TYG Z TYM CHODZIŁAM !!!!!!!!!!!!

achen
[Zobacz stronę]

asiucha Dodane ponad rok temu,

Re: Do achen

Dzięki za odpowiedź. Jeśli jeszcze trochę go potestujesz i będzie ok. to poproszę o namiary. Na razie i tak “odpadam ze starań” na jakieś dwa miesiące bo muszę wyleczyć toxo. Mam żal do mojej poprzedniej gin bo ta tesz dała “dupy” i nie skierowała mnie na badania po poronieniu, teraz miałam zielone światło – przez 3 dni 🙂 bo wyszła sprawa toxo. Gdyby nie głupia gin to już bym sie pewnie wyleczyła i znowu mogła się starać. Z tego co widzę też straciłać maleństwo więc wiesz jaka radością jest zielone światło, a przez tą głupią babę znowu je straciłam.
Pozdrawiam, jeśli masz do mnie jakieś pytanka to pisz.
Trzymam za Ciebie kciuki. Asia

Znasz odpowiedź na pytanie: Do achen

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
chusteczki do buzi
Czy chusteczkami, ktorymi wycieramy przewaznie pupke dzidzi mozna wycierac buzię???? Na opakowaniu jest przewaznie narysowane do jakich części cialka są przeznaczone...do buzi jest tylko na chusteczkach Johnsona.....czy są moze jakies
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
napletek jeszcze raz
Najpierw chciałam podziękować za wszystkie odpowiedzi od was w tej sprawie, jakie otrzymałam. Byłam dziś u 2 lekarzy i bałam się, ze każdy z nich powie mi o napletku coś
Czytaj dalej