do Achen??

Strasznie jestem ciekawa co u ciebie?
Robiłaś test?? Objawy trwają??
Dla mnie jesteś bardzo prawdopodobną kandydatką na zmianę forum 🙂 Daj szybciutko znać jak się sprawy mają!

Kasia

3 odpowiedzi na pytanie: do Achen??

achen Dodane ponad rok temu,

Re: do Achen??

Objawy trwają i właśnie pół godz temu zrobiłam test i nic co prawda pisało na nim że wykrywa ciążę dopiero po dniu planowanej miesiączki ale dla mnie to jest jak wyrok!!!!!!!!!!!!!!!!

ciku Dodane ponad rok temu,

Re: do Achen??

O rany! Wiem co czujesz. To jest fatalne uczucie. Powiedz ktory masz dc i czy widzisz jeszcze jakies szanse u siebie? Bo ja poki co okresu nie mam, a w sumie juz powinien byc. Moze u Ciebie tez jeszcze nie wszystko stracone?

Ciku

achen Dodane ponad rok temu,

Re: do Achen??

Ciku dzisiaj mam 26 dc cykle mam bardzo regularne najczęściej 27 ale zdarzają się takrze 28 dniowe wczoraj wieczorem brzuch mnie bolał jak na okres tempka też spadła ( chyba bo mierzę elektronicznym termometrem i właśnie zauważyłam że jaja czasami sobie robi wczoraj np dwa razy mierzyłam i różnica była o 0,3 stopnia).
malutki promyk nadzieji jeszcze się we mnie tli tym bardziej że robiłam test który wykrywa ciążę dopiero w dniu planowanej miesiączki ale już obliczałam kiedy w kwietniu będą “te dni”

achen

Znasz odpowiedź na pytanie: do Achen??

Dodaj komentarz

Dla starających się
I co tu robić
Dziewczyny chyba mam jakiś zły miesiąc. Wczoraj wieczorem niby dostałam okres( tzn. miałam tak trochę brązowawej wydzieliny). Brzuch trochę bolał, bardziej cycuchy. Dzisiaj nawet się już ubezpieczyłam i do tej
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
MOJE WŁOSY !!!!!!!!
Ratunku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!wypadają mi włosy nie dość że mam ich mało to jeszcze mi wypadają co ja mam robić !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pomocy!!!!!!!!!!!!! Gosia i (ur.13.12.2002) Adiczek!!
Czytaj dalej