do agnessy i nie tylko zapytanie

przed chwilą przeczytała twój post o tym że ci dretwieją nogi jak śpisz na boku, u mnie to samo się dzieje, dzisiaj w nocy to nie mogłam się ułożyć, tak mi dretwiały i bo9lały nogi. Może podpytywałaś się swojego ginka czy to może doprowadzić do czegoś poważnego, czy po prostu gdzies mnie dzidzia tak uciska że nie ma odpowiedniego krążenia. Jeżeli ktoś inny miał coś takiego będę wdzięczna za odpowiedzi.

pozdrawiam
Młoda i dzidzia 05.06.2004

4 odpowiedzi na pytanie: do agnessy i nie tylko zapytanie

agnessa Dodane ponad rok temu,

Re: do agnessy i nie tylko zapytanie

Wiesz co, u mnie ten ból spowodowany jest długim leżeniem na jednym boku. Ponieważ brzuszek jest już spory, przekręcanie sie na inny bok stanowi pewien problem. Więc jakoś tak mam zakodowane w głowie, żeby jak najdłużej leżeć na tym jednym boku. Ale kiedy już za bardzo boli, wtedy się budze i przekręcam na inny lub na plecy. Ja w ogóle dużo śpię, czasami po 12 godzin więc nic dziwnego, ze bolą mnie boczki…..
Z tego co zauważyłam jesteś czerwcówką, więc Twój brzuszek jest jeszcze malutki, więc zapytaj dla pewności gina, po co masz sie denerwować na zapas.
Aga i Ola 19/01/04

mloda Dodane ponad rok temu,

Re: do agnessy i nie tylko zapytanie

Dziękuję za odpowiedz, w poniedziałek ide do gina, więc na pewno się spytam. Serdecznie pozdrawiam.

Młoda i dzidzia 05.06.2004

adamka Dodane ponad rok temu,

Re: do agnessy i nie tylko zapytanie

Mnie gdy drętwiały nogi układałam je dość wysoko ok. 30-40 cm. . obojętnie w jakiej pozycji spałam. pomagało

Kasia i Martyna 10 .07. 03

nikita33 Dodane ponad rok temu,

Re: do agnessy i nie tylko zapytanie

Ja co prawda jestem już w 8 miesiącu, ale wiem co to drętwienie i ból nóg. Na pocieszenie powiem Ci, że dokuczało mi to najbardziej właśnie na początku ciąży, potem przeszło, może wróci pod sam koniec, ale mam nadzieję, że nie. Nie tylko drętwiały mi nogi, ale też czułam ostry ból wzdłuż ud, zwłaszcza kiedy leżałam długo na jednym boku. Nie zawsze pomagała wtedy zmiana boku, przeważnie musiałam wstać, rozruszać się i dopiero mogłam się położyć znowu. Było trochę kiepsko, no bo jak się człowiek tak rozrusza koło północy, to potem jest problem z zaśnięciem – tak źle i tak nie dobrze. W każdym razie nie jest to nic niepokojącego – po prostu ucisk na nerwy (zdaje się że fachowo mówią na to rwa), na który raczej nic nie poradzisz, więć pozostaje tylko przeczekać.

Pozdrowionka – Gośka i Filipek

Znasz odpowiedź na pytanie: do agnessy i nie tylko zapytanie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
Michałek już jest!!!!!!!!
Tu Paweł, mąż Kasi. Kasia jest jeszcze w szpitalu, więc wyręczę ją jak tylko potrafię. Dzidziuś urodził się przez cesarkę o 14.05, waży 3640g i ma 57cm i jest taki
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Czy puchnięcie nóg jest niebezpieczne?
Bo oczywiście puchną mi jak siedzę pół dnia na forum ;), tylko nie wiem czy puchnięcie samo w sobie jest niebezpieczne? Wiem, że może być oznaką różnych komplikacji ale jeżeli
Czytaj dalej