do kadrowych – wypowiedzenie

Kończy mi się wychowawczy. Nie mam zamiaru wracać do pracy. Jak to wygląda z wypowiedzeniem. Czy też obowiązuje mnie 3 miesięczny okres. Czy jest on wliczany w wychowawczy czy też może będę musiała wrócić na 3 miesiące do pracy. Jak to napisać tak, bym nie musiała już tam wracać. Poradzicie coś?

6 odpowiedzi na pytanie: do kadrowych – wypowiedzenie

reno Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez ja3:Kończy mi się wychowawczy. Nie mam zamiaru wracać do pracy. Jak to wygląda z wypowiedzeniem. Czy też obowiązuje mnie 3 miesięczny okres. Czy jest on wliczany w wychowawczy czy też może będę musiała wrócić na 3 miesiące do pracy. Jak to napisać tak, bym nie musiała już tam wracać. Poradzicie coś?
Poproś o rozwiązanie umowy za porozumieniem stron z ostatnim dniem wychowawczego. Nie powinni robić problemów (chociaż mogą się nie zgodzić ale to rzadkość po wychowawczym).

ahimsa Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez ja3:Kończy mi się wychowawczy. Nie mam zamiaru wracać do pracy. Jak to wygląda z wypowiedzeniem. Czy też obowiązuje mnie 3 miesięczny okres. Czy jest on wliczany w wychowawczy czy też może będę musiała wrócić na 3 miesiące do pracy. Jak to napisać tak, bym nie musiała już tam wracać. Poradzicie coś?
To ja dołączę do pytania-w lipcu kończy mi się wych, i nie ma zamiaru tam wracać.

reno Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez ahimsa:To ja dołączę do pytania-w lipcu kończy mi się wych, i nie ma zamiaru tam wracać.
A przewidujesz problemy?

Napisz “proszę o rozwiązanie umowy o pracę na mocy porozumienia stron z dniem…..”. Jeśli uważasz, że z jakiś przyczyn mogą nie wyrazić zgody, powinnaś złożyć wypowiedzenie. Jeśli 3 miesięczne to złożone w kwietniu kończy bieg 31 lipca.

agat79 Dodane ponad rok temu,

Dziewczyny, moge spytac, czemu nie wracacie do pracy?? Juz wam nie odpowiada, czy chcecie miec dalej czas dla dzieci?? Pytam tak tylko, z ciekawosci. Na marginesie dodam, ze sama jestem wlasnie po zrezygnowaniu z pracy, jednak ja musialam sama wypowiedziec, bo w Niemczech jest 4-miesieczna ochrona dla kobiet wracajacych z wychowawczego, w tej sytuacji dla mnie niekorzystna.

ja3 Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez agat79:Dziewczyny, moge spytac, czemu nie wracacie do pracy?? Juz wam nie odpowiada, czy chcecie miec dalej czas dla dzieci?? Pytam tak tylko, z ciekawosci. Na marginesie dodam, ze sama jestem wlasnie po zrezygnowaniu z pracy, jednak ja musialam sama wypowiedziec, bo w Niemczech jest 4-miesieczna ochrona dla kobiet wracajacych z wychowawczego, w tej sytuacji dla mnie niekorzystna.

Schodząc na wychowawczy zarabiałam 1500 zł około. Na czysto miałam około1100 – resztę zjadała benzyna. Teraz do kosztów muszę dodać 300 zł za parking, gdyż zdązyli oparkować miasto i około 500-600 na przedszkole dla najmłodszego. Do tego dochodzą starsze dzieci, które nie miałyby życia. W domu jest babcia 74 letnia, która na nic by im nie pozwalała. Dzieci siedziałyby w domu w pełni lata albo same bawiły się na podwórku. To na jaką ch….. mi dom i ogród albo letni basen. Na weekendy, to mogłabym mieć małą działeczkę.
A co do podwyżki to już mi powiedziano, że są wstrzymane bo jest kryzys. Przez 4 lata dziewczyny zyskały jakieś 500 złotych. W najlepszym wypadku tyle by mi zostało na rękę. Wydałabym to na leki uspokajające, gdyż nie wierzę, że atmosfera się oczyściła.

ahimsa Dodane ponad rok temu,

Ja po prostu żegnam się z tą konkretną pracą i zamierzam iść do innej.
Problemów raczej nie przewiduję-ale chyba pogadam o tym z szefem:) by potem nie było niespodzianki.

Znasz odpowiedź na pytanie: do kadrowych – wypowiedzenie

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
żal (o TVP)
Zauważyłyście, że w niedzielę rano w TVP już drugi tydzień z rzędu nie było "Domisiów" ani nic innego dla dzieci: programu, filmu w zamian "Czterej pancerni i pies" dwa odcinki (
Czytaj dalej
Polecam
biuro podróży
Macie moze jakieś sprawdzone biuro, które organizuje obozy dla młodzieży gimnazjalnej - letnie. Mogą być wyjazdy krajowe oraz zagraniczne.
Czytaj dalej