do kadrowych

U nas w pracy od tego roku dostajemy z funduszu socjalnego zwrot kosztów za przedszkole ok 10% od tego co zaplaciliśmy i tu moje pytanie czy od tego zwrotu pobiera sie podatek?
i drugie pytanie czy maja prawo utrudniac mi rezygnacje z ubezpieczenie grupowego(które jest co roku podwyższane obecnie skladka wynosi 67zł/m-c)?
heh mam jeszcze kilka pytań odnośnie kadr….

4 odpowiedzi na pytanie: do kadrowych

gosia Dodane ponad rok temu,

Do kwoty 380 zł w skali roku dofinansowania z FŚ nie pobiera się podatku.

kate24 Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Gosia:Do kwoty 380 zł w skali roku dofinansowania z FŚ nie pobiera się podatku.

w skali roku hmmm jeśli na świeta dają 200 a na koniec roku tez 200 to od jednej i od drugiej kwoty pobierają podatek?? ile? 19% czy 22%?

paszulka Dodane ponad rok temu,

Dochodowy 19%… a od 2010 – 18%.

gosia Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez kate24:w skali roku hmmm jeśli na świeta dają 200 a na koniec roku tez 200 to od jednej i od drugiej kwoty pobierają podatek?? ile? 19% czy 22%?

Przejrzałam net i tak naprawdę nie znalazłam nic na temat odprowadzania zaliczki na podatek od dofinansowania do przedszkola. Tak naprawdę od niedawna pracodawca może z ZFŚS dopłacić do opieki dziecka pracownika. Na 100 % nie odprowadza składek ZUS od tego świadczenia.

Znasz odpowiedź na pytanie: do kadrowych

Dodaj komentarz

Polecam
Jaką frytownicę kupić pomóżcie...
Witam Chciałabym kupić sobie dobrą frytowncę najlepiej taką której pojemnik z olejem można wyjąć i włożyć do lodówki. Na co jeszcze mam zwracać uwagę przy jej zakupie. A jakie Wy posiadacie?
Czytaj dalej
Polecam
Samodzielne wojaże- Holandia, Dania, Francja, Włochy:)
Moje Drogie, W wakacje planujemy przejechac Europę na wlasną rękę czyli samochodem, bo mamy już dość wyjazdów zorganizowanych typu Wujek Czesiek podaj kanapkę i salcesonik czuć w cąłym samolocie lub autokarze,
Czytaj dalej