do kiedy ulewanie?

Coreczka ma juz 6 miesiecy a ulewanie ciagle jak po porodzie, wlasciwie ciagle ma sliniak i latam z nia z pielucha bo ulewa po kazdym posilku a takze dlugo po. Ale przybiera dobrze na wadze, tylko kiedy to sie powinno skonczyc??? Bo teraz kiedy wprowadzam nowe prosdukty to polowa rzeczy jest juz w kolorze marchewki.

Marta i Amelka(7.09.03)

4 odpowiedzi na pytanie: do kiedy ulewanie?

Dodane ponad rok temu,

Re: do kiedy ulewanie?

Hubi ulewal okropnie do ok.6 miesiecy,ulewanie skonczylo sie jak przestalam go czesto karmic w dzien piersia.A kiedy skonczylam karmienei piersia wogole w ciagu dnia nie ulewal wogole.

Nelly i Hubert ROCZEK!!!!!!!!

kokunia Dodane ponad rok temu,

Re: do kiedy ulewanie?

Miałam ten sam problem z moim synkiem.U Wiktorka zmniejszyło się ulewanie po lekach homeopatycznych, a całkowicie zanikło jak zacząl sam siedzieć.

anet Dodane ponad rok temu,

Re: do kiedy ulewanie?

u Agniesi skonczylo sie kolo roku!!!
tez non stop ze sliniakiem!

fab Dodane ponad rok temu,

Re: do kiedy ulewanie?

my też czekamy z niecierpliwościa na te dni bez pieluchy pod reką i sliniaka….
a nasz Sprytek Filipek dodatkowo potrafi zwymiotować cały posilek jak mu coś nie smakuje. je je a potem pawik:(
konsultacja gastrologiczna i usg nic nie wykazały więc dalej biegamz pieluchą i śliniakiem karmiąc młodego na raty. to dopiero jest rozrywka:)
najlepsze jest to, że wieczorem zjada zazwyczaj 250 ml mleka ( w ciągu dnia nie chce mleka widzieć) i po tym nic…przez cala noc spokój.
Pozdrowienia anita i Filip ur. 25.09.03

Znasz odpowiedź na pytanie: do kiedy ulewanie?

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Muzyczny Ocean?
Witam, Chciałabym kupić córce grającą zabawkę i waham się między muzycznym oceanem firmy LITTLE TIKES (tańsze) i muzycznym przyrządem firmy Fisher Price (droższe). Czy wasze dzieci mają którąś z nich? A
Czytaj dalej
Dla starających się
Juz niedlugo
Za jakies 2-3 miesiace smoki przenosi się do tego kącika. Przyjmiecie? smoki i Dawidek (18 miesięcy)[img]/upload/20/15/_169603_s.jpg[/img]
Czytaj dalej