do kiedy ulewanie….

…jak w temacie….;((Mam dylemat- nie wiem, czy dalej podawac AR na ulewanie, czy jednak wprowadzic mleko nastepne….Od kilku dni podaje zwykly bebilon- chcialam, zeby sie przyzwyczaila do zwyklego mleczka, ale moje dziecie ulewa jak za mlodu..:(( Nie wiem co mam zrobic…..

guciak i Ninka ur. 27.04.2003

5 odpowiedzi na pytanie: do kiedy ulewanie….

carma Dodane ponad rok temu,

Re: do kiedy ulewanie….

“jak za młodu” 🙂

Natalka ulewała BARDZO mocno do końca 7 miesiąca, teraz dzieje się to już sporadycznie.

Maja z Natalką (10 miesięcy)

Dodane ponad rok temu,

Re: do kiedy ulewanie….

Hubert jest na piersi i ulewa potwornie,niekiedy az jestem przerazona. Ma teraz skonczone 6 miechow i nadal ulewa,raz wiecej raz mniej. Mam nadzieje, ze juz niedlugo mu sie to skonczy.Ulewa po piersi,bo kaszce, zupce,deserku!!!!!

Nelly i Hubert

Dodane ponad rok temu,

Re: do kiedy ulewanie….

ja po tym, jak dzisiaj wykonczylam caly zapas ciuszkow NIny (zgadni dlaczego.:-)) ) i polowe moich koszulek bawelnianych, postanowilam, ze jutro kupuje znowu mleczko na ulewanie……. Przynajmniej nie bedziemy sie meczyc- i ja i NIna…..A Wam nie zazdroszcze..:((-Ninek chociaz po kaszce nie ulewa…….. TRzymajcie sie i zycze, zeby szybciutko minelo ulewanie!Pzdr!

guciak i Ninka ur. 27.04.2003

Dodane ponad rok temu,

Re: do kiedy ulewanie….

Krzyś ma prawie 9 mies. i nadal ulewa; już nie tak często, ale jednak; dostaje coordinax… po tym leku od razu widac było poprawę; co do mleka- cały czas pije bebilon ar (teraz juz tylko raz dziennie, bo 2 x dziennie dostaje kaszki, raz zupkę i deserek); pytałam o mleko pediatrę i ta powiedziała, że skoro dziecko dostaje inne produkty, tzn. kaszki, zupki, mięsko, to może cały czas pić mleko początkowe (a takim jest bebilon ar); kaszki natomiast podaję mleczno ryżowe lub ryżowe na mleku bebilon 2

[i]Ewa i Krzyś (8 i 3/4 mies.)

Dodane ponad rok temu,

Re: do kiedy ulewanie….

wlasnie…. postanowilam, ze tez zostajemy przy AR….. Az 9 miesiecy….kawal czasu….Dobrze, ze jest AR!:-)) Pzdr!

guciak i Ninka ur. 27.04.2003

Znasz odpowiedź na pytanie: do kiedy ulewanie….

Dodaj komentarz

Dla starających się
w którym dniu cyklu..
należy zrobić badanie poziomu prolaktyny? Czy miałyście jakieś objawy, że lekarz skierował Was na to badanie? Pozdrawiam -Anita [i]Edited by anita200 on 2003/08/28 21:35.[/i]
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
komis!!!
Będąc dziś na spacerze przechodziłam obok nowo otwartego komisu z artykułami dziecięcymi. Weszłam z ciekawości, bo mam kilka rzeczy do sprzedania. Zainteresowałam się łóżeczkiem, bo było identyczne jak mojej Natalki.
Czytaj dalej