Do Mam karmiacych piersią

Hej !
Jestem matką karmiacą od niespełna sześciu tygodni. Zastanawiam się czy jest możliwe, żeby dziecko karmione piersią potrafiło też od czasu do czasu najeść się z butelki odciągnietym pokarmem, jeśli zechciałabym wyjść na dłużej niż dwie godziny? Kiedy mam zacząć próbę z butlą i jak się do tego zabrać, jaki smoczek najlepszy?
Pozdrawiam
Daga i Helenka (09.10.04)

6 odpowiedzi na pytanie: Do Mam karmiacych piersią

ala25 Dodane ponad rok temu,

Re: Do Mam karmiacych piersią

skoro juz potrafi pic z piersi i to polubiła mysle, ze nic sie nie stanie gdy podasz odciagniety pokarm.
Ja załuje, ze swojego”cyca” nie przyzwyczajałam do butelki bo w rezultacie, dopoki nie zaczął jesc innych pokarmów byłam kompletnie “zniewolona” przez karmionego na zyczenie synka.
co do smoczków- nie pomoge

Ala i Filipek
ur 29.07.2003

gietat Dodane ponad rok temu,

Re: Do Mam karmiacych piersią

Jasne, że to możliwe!! Kiedy Ire miała 3 tygodnie wyjechałam na cały dzień, wcinała odciągnięty pokarm a potem mleko modyfikowane. Teraz często wychodzę, zostaje z nią tata, więc po prostu nie ma innej możliwości – je odciągnięte, albo Bebiko. Żyje i nie ma kolek. Moim zdaniem warto zacząć jak najwcześniej przyzwyczajanie do butelki. Pozdrawiam!!


gietat+Irena

gietat Dodane ponad rok temu,

Re: Do Mam karmiacych piersią

Aha, ponoć najlepsze są butelki i smoczki Avent, ale słyszałam też dobre opinie o Chicco. Ja używam Avent’u. Używałam też Baby Ono, ale mała za szybko jadła, a to niezbyt wskazane. Pwodzenia


gietat+Irena

majarzeszow Dodane ponad rok temu,

Re: Do Mam karmiacych piersią

ja karmie juz pol roku – wylacznie piersia. a od poltora meisiaca pracuje. niania karmi malego moim pokarmem. uzywam smokow i butli nuk.

Maja i Adaś (19.05.2004)

elzbieta Dodane ponad rok temu,

Re: Do Mam karmiacych piersią

Mam 10 tyg. malucha, który musiał nauczyć się jeść z butli. Na początku ściągałam bo były popękane brodawki i bolało, potem bo było mało pokarmu i musiałam częściej odciągać niż on jadł. Stosuję butelki i smoczki nr 1 firmy AVENT. Uważam że są najlepsze chociaż drogie. Do dzisiaj odciągam pokarm po nocy i zbieram żeby móc wyjść bez małego i się odprężyć, a mąż ma czym wtedy nakarmić.
Pozdrawiam

Ela i Tymcio (09.09.04.)

lilianka Dodane ponad rok temu,

Re: Do Mam karmiacych piersią

Oczywiście, że możliwe!!! I czasami bardzo przydatne
A zacząć możesz od zaraz
Ja uzywałam butelek i smoczków nr 1 Aventu.

Pozdrawiam

Lilianka i Mikołaj (19.06.2004)

Znasz odpowiedź na pytanie: Do Mam karmiacych piersią

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Jeanine
Chodzi mi o pigułki antykoncepcyjne o takiej nazwie. Lekarz mi przepisał, zachwalał, a teraz szukam informacji i znalazłam taką stronkę: https://www. Antykoncepcja.com.pl/JEANINE.htm Zastanawiam się, czy mój gin taki niedouczony? Czy Wasi
Czytaj dalej
STRATA DZIECKA
badania hormonalne - kiedy robić???
Właśnie jestem po wizycie u kolejnego lekarza i tym razem dostałam skierowanie ( a może bardziej zalecenie?) na zrobienie badań hormonalnych (nawet nie moge się doczytać jakie hormony mam badać,
Czytaj dalej