Do mam które karmią Nutramigenem!

Witajcie.
Moja 7-tygodniowa córeczka cierpi na bóle brzuszka i jest bardzo niespokojna. Karmie ją piersią ale ostatnio zaczęła mi płakać przy karmieniu. Lekarz przepisał mi Nutramigen i po każdym karmieniu piersia dokarmiam ją tą mieszanką. Jestem ciekawa czy będzie jakaś poprawa po tym.
Interesuje mnie, czy u waszych dzieci była jakaś poprawa i jak reaguja na ta mmieszankę.
Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam
Kasia

8 odpowiedzi na pytanie: Do mam które karmią Nutramigenem!

klucha Dodane ponad rok temu,

Re: Do mam które karmią Nutramigenem!

Zuzanka prawie od urodzenia na Nutramigenie i niestety miała mega kolki, które musiały być leczone farmakologicznie, bo naturalne metody nie pomagały.
Na pewno nie pocieszyłam cię ale moze twojej córeczce Nutramigen akurat pomoze

kosia Dodane ponad rok temu,

Re: Do mam które karmią Nutramigenem!

Pewnie Cie nie pociesze ale ja nie zauwazylam u mojego synka zadnej zaleznosci pomiedzy Nutramigenem a kolkami. Nutramigen pil a kolki byly 🙁

kosia z Rafałkiem 05.01.2003
[Zobacz stronę]

anies Dodane ponad rok temu,

Re: Do mam które karmią Nutramigenem!

to chyba nie pomoże

Anies i Wojtuś (23.07.2003)

kokunia Dodane ponad rok temu,

Re: Do mam które karmią Nutramigenem!

Moj syńcio od urodzenia jest na Nutramigenie i nigdy nie miał problemów z brzuszkiem.

bratek Dodane ponad rok temu,

Re: Do mam które karmią Nutramigenem!

Mój synek był na Nutramigenie z przerwami przez 3 tygodnie. Zaoordyn owano mu go w szpitalu gdzie po antybiotyku wystąpiła nietolerancja pokarmowa na moje mleko. Reagował na niego fatalnie: mega kolką (nawet 15- godzinną) i mega obstrukcją (załatwiał się tylko i wyłącznie “na rurkę”). Z nami w sali był rówieśnik mojego Miśka u którego występiła identyczna reakcja na Nutramigen. Ale lekarze uparcie powtarzali, że jest to najlepsze mleko….
Natomiast u synka mojej przyjaciółki u którego wystąpiła skaza białkowa i miał min. koszmarne kłopoty ze skórą w związku z tym po podaniu Nutramigenu- wszystkie problemy ustąpiły jak ręką odjął.
Więc to chyba zależy od dziecka- jednym służy innym nie. Musisz podać i sprawdzić reakcję. Może a nuż pomoże Maleństwu…
Aha i nie przestrasz się jak pojawią się zielone suche kupy- to normalna reakcja.
Pozdrawiam- Bratek- MIchałowa mama (01.04.2004)

ewa250 Dodane ponad rok temu,

Re: Do mam które karmią Nutramigenem!

Jas tez jest na nutramigenie i na kolki nie mial on raczej wplywu

Ewa i Jaś – 11 miesięcy!

duska Dodane ponad rok temu,

Re: Do mam które karmią Nutramigenem!

To zależy z jakiego powodu twoja córka ma bóle brzuszka. Na kolki Nutramigen raczej nie pomoże, ale jeśli kłopoty są spowodowane nadwrażliwością na jakiś składnik twojej diety – to owszem – Nurtamigen jest kompletnie hipoalergiczny i łatwo przyswajalny. Brzuszek “odpoczywa” trawiąc to “mleczko”.
Pozdrawiam

aga-bart Dodane ponad rok temu,

Re: Do mam które karmią Nutramigenem!

Moja Julka od trzeciego miesiąca była na Nutramigenie ze względu na alergię, piła je nawet dobrze, choć ja się bardzo dziwiłam jak ona mogła pić takie “paskudztwo”. Dawałam jej około roku. Potem starałam się wprowadzać inne mleko. A teraz ma skończone trzy latka i co się okazało po wizycie w prywatnym Instytucie alergologii, że to był duży błąd, że lekarz kazał mi odstawić ją od piersi i przejść na Nutramigen gdyż po wykonanych testach okazało się, że nie jest uczulona na mleko i było zbędne dawanie tego mleka. W przyszłości będę już mądrzejsza i tak szybko nie dam się namówić na to mleko (chodzenie po recepty, proszenia, itp) bez wcześniejszego upewnienia czy faktycznie warto. Nawet teraz gdy byłam w przychodni to lekarka dyżurująca próbowała na mnie krzyczeć, że nie daję takiej “dużej” dziewczynie tego mleka, a gdy jej powiedziałam że pije już normalne i jest po testach “zamknęła się”. Pozdrawiam!

Znasz odpowiedź na pytanie: Do mam które karmią Nutramigenem!

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Qvo Vadis - mała rozrywka dla pijących...
[url]https://www.wagenschenke.ch/[/url] Ile metrow ciekawa jestem uda Wam sie przejsc.. ja na razie 51, ale trenuję dalej :) ,
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
Odwracanie glowy w jedna strone
Moja Paulisia odwraca glowe namietnie w lewa strone.. spi na tej stronie i je. Przy ostatniej wizycie lekarz nam powiedzial ze ma juz nierowna glowke i zeby koniecznie ja odwracac
Czytaj dalej