Forum: Szkolniaki

Do Mam pierwszoklasistów – pilne!!!

Witam Mamy (Tatusiów oczywiście też) pierwszoklasistów, którzy mają podręczniki NOWE JUŻ W SZKOLE. Ratujcie proszę!
Moje dziecko ma się nauczyć na jutro wierszyka a książka została w szkolnej szafce. Wierszyk jest o tym ze ktoś tam lubi owoce a ktoś tam cytrusy… tyle pamięta moje dziecko. Prawdopodobnie wierszyk jest w podręczniku, nie w ćwiczeniach. Jeśli ktoś ma w posiadaniu, to błagam o scan albo przepisaną treść. mój e-mail: [email][email protected][/email]. Z góry ogromnie dziękuję!!!

4 odpowiedzi na pytanie: Do Mam pierwszoklasistów – pilne!!!

mamablue Dodane ponad rok temu,

bardzo dziękuję za odzew.
Wypytałam Syna jeszcze raz: jest coś o jedzeniu czy koktajlach… nie wiem czy w wierszu czy obok… jest tam jakiś wierszyk??

mamablue Dodane ponad rok temu,

Edukacja wczesnoszkolna: Nowe Juz w szkole, wydawnictwo nowa era. W skład zestawu wchodza min. Zeszyt ćwiczeń z cymbałkami, z kaczuszkami, wycinanki z krówka i podrecznik. Wierszyl jest prawdopodobnie w podreczniku. Na podreczniku jest ulica i domki.

mamablue Dodane ponad rok temu,

Niee to nie ten. Ten już z przedszkola zna na pamięć.
przypomniało mu sie ze jest o tym ze mama lubi cos tam a ktos lubi owoce cytrusowe… a jakaś dziewczynka lubi cos tam ale na pewno ma zwiazek z owocami. Na obrazku jest jakis owoc, kiwi, cytryna i pomarańcza.

mamablue Dodane ponad rok temu,

Bardzo dziekuję za pomoc i zainteresowanie, juz znalazłam w necie.
jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam!!!

Znasz odpowiedź na pytanie: Do Mam pierwszoklasistów – pilne!!!

Dodaj komentarz

Zdrowie i uroda
Co na opryszczkę?
Wyskoczyła mi po raz pierwszy w życiu. Mam warę opuchniętą. Swędzi. Pobiegłam do apteki i wzięłam hascovir - ponoć polski odpowiednik zoviraxu. Nic nie daje Co w takim razie mogę
Czytaj dalej
Wszystko o porodzie
Jelenia Góra i okolice??
Na zbyt wiele opinii nie liczę, bo nie mam pojęcia czy na forum są w ogóle jeleniogórzanki :) ale spróbować warto... Jeśli któraś z Was rodziła z Jeleniej Górze albo zna
Czytaj dalej