Do mam z Lublina!

Piszę w imieniu koleżanki. Jej mały ma 2 miesiące i właśnie przeszedł ostre zakażenie dróg moczowych. Dzisiaj odebrała wyniki analizy moczu i nie są za dobre a dwóch z trzech lekarzy stawia całkiem inną diagnozę.
Może któraś z Was przechodziła z dzieciaczkiem coś podobnego (nawracające zakażenie)? Może możecie polecić dobrego nefrologa albo kogoś innego z Lublina?
Będę wdzięczna za jakiekolwiek namiary. Sama jestem w tej kwestii zielona.
Z góry dziękuję

śliwcia, Ami i…

2 odpowiedzi na pytanie: Do mam z Lublina!

kura-plemienna Dodane ponad rok temu,

Re: Do mam z Lublina!

Popytam, popytam….

Anka i Basiulec z 17.12.2002

bey Dodane ponad rok temu,

Re: Do mam z Lublina!

dr Wójcik – Skierucha z DSK na Chodźki. Jest ordynatorem oddziału patologii niemowląt. Trafiliśmy do niej z tym samym, swietny lekarz i świetny specjalista.
Najlepiej jest wziąć skierowanie na dzienny pobyt na od lekarza rodzinnego. na odzdziale pobiora sterylnie mocz, zrobią niezbędne badania.

naprawdę polecam

Nikola (15 m-cy)

Znasz odpowiedź na pytanie: Do mam z Lublina!

Dodaj komentarz

Mam z dzieckiem taki problem
stópki maluszka:)
jakie buciki najlepsze są dla rocznego dzieciaczka?i jaki rozmiar? chciałabym już kupić buciki mojej kruszynce ale jeszcze nie chodzi..zaczyna dopiero:).. A buciki na lato..jak bedzie miec 12 m.
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Suknia Ślubna
Jak skuteczne sprzedać suknie sluną na necie umieszczałam ja juz kilka razy na portalach ale nic...i jaki procent ceny powinnam wystawic?? kasia i weroniczka
Czytaj dalej