Do Pluto

Pluto, zanudzę Cię, ale chcę zakupić wózek, zmieniło sie moje podejście do tematu i w tej chwili zdecydowana jestem na gondolę. Wiem,że użytkujesz Roya, tez o nim myślę. Przeczytałam wszystkie Twoje posty na temat wózków a także opinie na forum “Dziecka”. Z istotnych minusów dziewczyny podają b. mały kosz na zakupy, słabą osłone przed wiatrem (zbyt krótki pokrowiec),i kiepska spacerówkę- bo oparcie na zamki i nie rozkłada sie na płasko. Jak sie do tego ustosunkowujesz?? Wiem, ze nia ma wózka idealnego, ale czy jest coś co powoduje,że odradzałabyś go? I jeszcze pare pytań ode mnie:
-czy spacerówka ma pałąk
-czy rączka jest obciągnięta pianka czy plastikiem–widziałam z pianką
– i czy Karolek mieści sie jeszcze w gondoli–spotkałam opinie,że 6-7 miesięczne dzieci wyrastaja z gondolek-
-no i czy używasz tej spacerówki, lub czy to planujesz, a może myślisz o kupnie innego wózka w wersji spacerowej
Uff sporo tych wątpliwości… Z natury kiepsko idzie mi podejmowanie decyzji. Będę bardzo wdzięczna jeśli zechcesz mi pomóc. Pozdr.

Izolda i maleństwo w 34 tyg (02.03.03)

3 odpowiedzi na pytanie: Do Pluto

pluto Dodane ponad rok temu,

Re: Do Pluto

Spacerówka ma pałąk, moja “rączka” jest z pianki….. Ale kolezanka ma z plastyku………jednak lepsza jest pianka……..

Faktycznie…kosz na zakupy jest mały…….osłona przed wiatrem taka sobie, rozkładane siedzenie w spacerówce na zamki, co może (ale nie musi) obudzić dziecko…..wydaje mi się jednak, że dziecko, które jeździ już w spacerówce raczej nie spi w wózku tylko ogląda świat…….

Wózek ma może kilka wad….. Ale nie zamieniłabym go na żaden inny…..pompowane koła i super amortyzacja rekompensują wszystkie niedogodności…..dziecko nie czuje wstrząsów….mozna go usypiać w wózku niczym w kołysce…….wózek dobrze się prowadzi…..wszędzie można nim wjechać……..ja jeźdżę nim nawet po śniegu…….jednym słowem jest super…. No i cena…….800zł…….to niedużo……jak za taki wózek…….

Gondola jak dla mnie jest ok………co prawada Karol mieści się w niej na styk…….. Ale my i tak już używamy spacerówki…….bo takie 6-7 miesięczne dziecko chce już oglądać świat, a nie tylko leżeć……..

Ale faktycznie doradzam kupno także gondoli…..bo prawie żadna spacerówka nie rozkłada się na płasko……. A to jest niezdrowe dla dziecka……. Nawet jeśli miałabyś używać gondolki przez 5 miesięcy to warto ją kupić….poza tym gondolkę możesz ściągnąć razem ze śpiącym dzieckiem i przenieść “całość” do domu…. Nie budząc przy tym dziecka…..potem postawić przy uchylonym oknie…..dzieciak może wtedy troszkę pospać……. A Ty coś porobić w domu……

izolda Dodane ponad rok temu,

Re: Do Pluto

Wielkie dzięki Pluto. Opinie użytkowników są nieocenione i w niczym nie zastąpią stronniczej często paplaniny sprzedawców. Miło słyszeć,że jesteś zadowolona. Myślę,że pod koniec stycznia zamówię ten wózeczek. Jeszcze raz dzięki i pozdr!!

Izolda i maleństwo w 34 tyg (02.03.03)

izolda Dodane ponad rok temu,

Re: Do Pluto

Aha, a z ta spacerówka to dziewczynom nie chodziło o to,że rozpinając zamki można malucha obudzić, ale,że to oparcie nie blokuje sie na sztywno w tych poszczegolnych pozycjach i że jest to bardzo chwiejne i niestabilne…

Izolda i maleństwo w 34 tyg (02.03.03)

Znasz odpowiedź na pytanie: Do Pluto

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Basia już nie okupuje mojego brzuszka!
Nareszcie! Ufff!! Basia zdecydowała się w sobotę o 23.20 powitać ten świat. Okazała się całkiem spora, bo 3920g i 55 cm. Jesteśmy już w domku, bo pani doktor nie miała
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
14 dni bez kupki - koszmar!!!!
Dziewczyny mój 4 misięczny synek zaprotestował. Od 14 dni nie robi kupki. Byliśmy już u wszystkich lekarzy i Usg. Wszystko jest ok. (teoretycznie bo to nie jest normalne) Moża znacie jakieś
Czytaj dalej