Do pluto

Powiedz no jak siedzi się Karolkowi w nowym krzesełeczku? zadowolona jesteś że wybrałas plastikowe?

Ania mama Michałka

4 odpowiedzi na pytanie: Do pluto

pluto Dodane ponad rok temu,

Re: Do pluto

O tak…..uwielbia w nimsiedzieć…krzesełko ustawiam na różnych pozimach, łatwo da się obrócić…mogę nim p rzejechać do drugiego pokoju, nie wyjmując dziecka…jestem bardzo zadowolona….poza tym jest bardzo wygodne, a przynajmije na takie wygląda….. No i te pasy….super trymają…tylko na razie nie używamy tacki, bo jest za wysoko….

Julka mama Karolka

Dodane ponad rok temu,

Re: Do pluto

Na początku Michał też nie miał zamontowanej tacki, nic by nie widział, ale ustawianie siedziska na różnych poziomach to bardzo fajna sprawa, jak małego włożę do krzesełka to jeżdzimy po całym domu a jaka radocha! tak z ciekawości zapytam się ile zapłacilas, bo wiem że była fajna promocja, zdążyłaś? a polecam fajne podkładki pod talerz grające TINY LOVE.

pluto Dodane ponad rok temu,

Re: Do pluto

430 za Chcco Mama…..dużo czy mało…..? A jakie są te podstawki?

Julka mama Karolka

Dodane ponad rok temu,

Re: Do pluto

Nie, to nie dużo jak na chicco, my daliśmy tyle samo za brevi (Dolcevitę) to oznaczało by że w większych miastach ceny są niższe bo u nas w promocji to krzesełeczko kosztuje 490zł. Jeśli chodzi o podkładki to możesz je obejrzeć na stronie [Zobacz stronę] zabawki Charlie, fajne mój maluch jedząc bawi się, są różne my mamy z samochodzikami które po naciśnięciu wydają odgłosy.

Ania mama Michałka

Znasz odpowiedź na pytanie: Do pluto

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
bliźnięta
Może wiecie jakie jest prawdopodobiestwo urodzenia bliźniaków... od którego z rodziców to zależy... od mamy czy taty.. u męża w rodzinie były ciąże mnogie... u mnie nie... i jeszcze jedno
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Oj... to nie takie proste
To nie takie proste umyć rocznemu dziecku ząbki, wczoraj pierwszy raz próbowałam, mały stał w łazience i nie wiedział co ja robię, więc zacisnął wargi i gdy się oddalałam śmiał
Czytaj dalej