Do poczytania w ciąży

Drogie przyszłe mamy,

dzięki patronowi naszego forum portalowi Rodzice.pl otrzymaliśmy dostęp do wielu (najnowsze pojawiają się w ramce obok logo DzieckoInfo) oraz przydatnych narzędzi interaktywnych.

Chciałabym Wam polecić , oraz

Podoba mi się też czyli newsletter, który po zarejestrowaniu będzie co tydzień przychodził na podany przez Was mail.

Uwaga: Podane przez kalkulatory wartości mają charakter orientacyjny. Faktyczne wymiary mogą być różne w indywidualnych przypadkach.

1 odpowiedzi na pytanie: Do poczytania w ciąży

kantalupa Dodane ponad rok temu,

Inne ciekawe linki, do ktorych warto zajrzec bedac w ciazy:

oraz jedyny i niezastapiony

[i]Drogie przyszle mamusie!

Powyzsze linki nalezy traktowac jako zrodlo informacji, ale nie ostateczny wyznacznik, ktory ma wplywac na Wasze decyzje dotyczace ciazy, porodu i pologu.

Jesli zdarzy sie, ze znajdziecie ciekawy link, ktorym chcialybyscie podzielic sie z innymi przyszlymi rodzicami, a ktory warto umiescic w tym watku, prosze, skontaktujecie sie ze mna za pomoca wiadomosci prywatnej.[/i]

Znasz odpowiedź na pytanie: Do poczytania w ciąży

Dodaj komentarz

Chcę nawiązać kontakt z innymi rodzicami
Wcześniakowy wątek
Podczytuję trochę inne wątki i widzę że sporo wcześniaków na tym forum zawitało. Jako mama wcześniaka wiem jakie to trudne być wcześniaczą mamą. Może tu podzielimy się naszymi troskami i
Czytaj dalej
Książka kucharska
cukinia...kabaczek
nie wiem mam cos dlugie, grubego i twardego w domu....kolor...zolto blady... i co ja mam z tym zrobic???? ma byc latwe i dobre...bez wyszukanych skladnikow.
Czytaj dalej