Do zobaczenia za 2m.

Witam was wszystkie i mocno całuje!

Dzisiaj po 52 dniach dostałam okres, a już myślałam, że “zaszłam”. Nie mogę powiedzieć, że b. się zmartwiłam, ponieważ chyba jestem jescze nie gotowa. Kiedy podejżewałam, że jestem w ciąży,byłam przerażona, że znowu poronie. Strach nie opuszczał mnie na krok. Bardzo płakałam i zamiast się cieszyć myślalam tylko, żeby się to nie powtórzyło.
Zrozumiałam, że nie można robić nic na siłę i moja dzidzia wybierze sobie moment kiedy będę gotowa i fizycznie i psychicznie. Zajdę w ciążę wtedy kiedy będę umiała się z niej cieszyć i bedę myślała optymistycznie.
Niech się dzieje wola nieba- koniec z temp. i z innymi cudami. Myślę, że na nas wszystkie przyjdzie czas. Spotkamy się na forum dla mam i będziemy się najlepiej rozumialy, ponieważ mamy to samo tragicane za sobą doświadczenie.
Na ok. 2 m. żegnam się z wami i nie ukrywam, że będe tęsknić. Zrozumcie mnie muszę odpocząć od tematu ciąża i zacząć cieszyć się życiem. Teraz zapominam o wszystkich i myślę tylko o dzidzi i o forum, z tak nie mogę żyć! Zatraciłam całą radość życia, ale obiecuję, że kiedy ją odzyskam odezwę się do was.
Trzymajcie się cieplutko, trzymam za was kciuki i bardzo wam dziękuję, że mogę na was liczyć! To forum pozwoliło wyjść mi z dolka po poronieniu!!!!! Życzę wam dużych wiercących bobasków w brzuszku.

Sciskam mocno i do zobaczenia!!!!!!

GUSIA

7 odpowiedzi na pytanie: Do zobaczenia za 2m.

zaneta Dodane ponad rok temu,

Re: Do zobaczenia za 2m.

papapapapa będziemy za Tobą tęsknić!
Żaneta i…

sylwia Dodane ponad rok temu,

Re: Do zobaczenia za 2m.

Masz racje odpocznij. Ja też postanowiłam zmienić nastawienie, wybieram się na studia. Mam nadzieję że o nas nie zapomnisz.
pa pa do zobaczenia za dwa miesiące Sylwia

kam Dodane ponad rok temu,

Re: Do zobaczenia za 2m.

do zobaczenia Gosiu trzymaj sie cieplutko papa
kam

ksantia Dodane ponad rok temu,

Re: Do zobaczenia za 2m.

Dbaj o siebie Gosiu i trzymaj się cieplutko :-)))
Będziemy tęsknić !!!!
Pa Pa Pa
Ksantia

didi Dodane ponad rok temu,

Re: Do zobaczenia za 2m.

Gosiu! Nie wracaj juz tutaj! Mam nadzieje, ze spotkamy sie raczej na forum dla szczesliwych mam. Powodzenia!

mania Dodane ponad rok temu,

TAk Trzymaj!!!

Kochanie jeśli teraz podjęłaś taki krok to znaczy,że już mija Ci dołek – i tak trzymaj!! Nie myśl stale o tym.U mnie minęło ledwo trzy tygodnie jak poroniłam swoją drugą ciążę ale już tak bardzo bym chciała tyć z powrotem. Wiem, że nie mogę.
Wiesz ja po poronieniu pojechałm nad morze, niesamowicie odpoczełam, zrelaksowałam się, wsłuchałam się w szum fal i to pomogło.
Dziś jest mi lepiej, postanowiłam zmienic tryb życia, od września zaczynam areobik, zapisałm sie na kurs językowy, planuję jakieś studia, niech coś się dzieje dziecko przyjdzie samo w naj mniej spodziewanym momencie, ale będzie to cudowny moment!!! Pozdrawiam Cię i jestem całym serduszkiem z Tobą!!!

Marzenka

Dodane ponad rok temu,

Re: TAk Trzymaj!!!

A ja jestem razem z wami, trzymajcie się dziewczyny, a na pewno już niedługo także i w waszych brzuszkach zagoszczą najwspanialsze kruszynki pod słońcem. Życzę wam tego z całego serca, bo wiem jaką radość może sprawić taka maleńka istotka po baaaaaaaaardzo długim oczekiwaniu i niepewności.
Pozdrawiam

Znasz odpowiedź na pytanie: Do zobaczenia za 2m.

Dodaj komentarz

Nasze związki
Internet :-))))))))
Dziś wraz z moją dziewczyną zostaliśmy rodzicami ona ma 16 a ja 20 lat... hehe znamy sie dokałdnie 9 miesiecy i 2 tygodnie. Mamy piękną córeczkę Kasię !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
zwariowala czy co???
moja cora od paru dni budzi sie ok 23 i nie chce dalej spac ja padam z nog a ona sie smieje a jak chce ja uspac to ryk krzyk
Czytaj dalej