Forum: Polecam

Dobra audycja o samotnym rodzicielstwie w radiu internetowym Polska Live!

Dziś w radiu wysłuchałam całkiem niezłej audycji pt. “Kolanem o asfalt”.
Tak więc polecam wszystkim samotnym rodzicom oraz w ogóle ludziom zainteresowanym tematem samotnego rodzicielstwa. Audycja grana jest co tydzień we wtorek o 20:00. Poniżej wklejam krótki opis programu:

“Temat samotnego rodzicielstwa stanowi w Polsce swego rodzaju tabu, jest ignorowany bądź traktowany zbyt lekko. Media kreują obraz rodzicielstwa jako pasmo szczęścia i sukcesów, tymczasem …. Zaprasza Urszula Kitlasz. Wtorek 20.00”

Znasz odpowiedź na pytanie: Dobra audycja o samotnym rodzicielstwie w radiu internetowym Polska Live!

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
przepracowana musi wyladowac emocje. co mnie cieszy.
"jestes zwyciezca" [url]http://www.youtube.com/watch?v=tvbyY7oMT2E&noredirect=1[/url] "saica nosorożca" [url]http://www.youtube.com/watch?v=IDmOMmT6Uqw&noredirect=1[/url] i hit nad hity "taka sytuacja" [url]http://www.youtube.com/watch?v=iAod_yKQdPg&noredirect=1[/url] dla niezmorodwanych "robie cuda w seksie" [url]http://www.youtube.com/watch?v=f2eAhgcDZcs&noredirect=1[/url] bawcie sie dobrze :)
Czytaj dalej
Szkolniaki
wątplwości dotyczące bilansu
Witam, mam pytanie w związku z bilansami szkolnymi, rozumiem że trzeba je robić, nie mam nic przeciwko, ale nie rozumiem dlaczego to pielęgniarka szkolna ma je w swoim gabinecie? Po
Czytaj dalej