dobry lekarz w Warszawie

dziewczyny prosze o pomoc, poszukuje jakiegoś dobrego lekarza w warszawie, sprawdzonego. Jestem po zabiegu i musze się wybrać na kontrole, bardzo prosze o pomoc bo niestety straciłam zaufanie do swojego lekarza który nie zauważył u 22 tygodniowego dziecka rozszczepu kręgosłupa. czekam na odpowiedz

3 odpowiedzi na pytanie: dobry lekarz w Warszawie

ola2 Dodane ponad rok temu,

Re: dobry lekarz w Warszawie

Chodziłam do dr. Kucharskiego z IMiDz. Jużtam nie pracuje bo ma swoją prywatną klinikę na Emilii Plater. Polecam go ale niestety nie mam do niego nr tel. Na pewno go jednak znajdziesz np w książce telefonicznej. To był świetmy lekarz, jego zdjecie jest w gazetach ” mama i dziecko” albo ” dziecko”. Polecam.
Ola

lidus Dodane ponad rok temu,

Re: dobry lekarz w Warszawie

Dr Marzena Padzik Moczydłowska. Przymuje w Rembertowie ul.Marsa 101/103 we wtorki i czwartki od 16 do ostatniej pacjentki. Tel 611-87-43. Cena 100 pln w tym USG, które ma w gabinecie. Ja mimo sugestii adopcji dzięki niej mam dziś dziecko. Na USG wysyła każdą pacjentkę do Roszkowskiego.
polecam i pozdrawiakm

z-kasia1 Dodane ponad rok temu,

Re: dobry lekarz w Warszawie

Lidus, czy możesz trochę mnie oświecić? Czy ta pani dr wykonuje usg przy każdej wizycie? Czy tylko ciężarnym, czy tym nie- ciężarnym też robi? A.. i jeszcze jedna sprawa: do Roszkowskiego wysyła na te najważniejsze usg czy tylko jak coś sie dzieje? Rozumiem, że za usg u Roszkowskiego też trzeba zapłacić? Przepraszam za tyle pytań ale…jakoś mnie to zaciekawiło.

Kasia

Znasz odpowiedź na pytanie: dobry lekarz w Warszawie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
lepsze jakie czy nijakie???
Dziewczyny czy podczas cesarki lepiej zrobić znieczulenie ogólne czy zewnętrzno oponowe???
Czytaj dalej
STRATA DZIECKA
jestem zrozpaczona
czy kóraś z dziewczyn jest z warszawy, czy któraś słyszała o lekarzu o nazwisku Osóbka - Murawski, nie wiem gdzie przyjmuje, podobno jest świetnym ultrasonografem prosze o pomoc
Czytaj dalej