dobry neurolog ratujcie!

Kochane, czy mozecie mi polecic dobrego neurologa w wa-wie? najlepiej w jakiejs fundacji, spoldzielni, prywatnym gabinecie?
czy ktoras z Was byla u dr Mieszczanskiej? czy to dobra doktor? bardzo dziekuje!
Patyk i Borsuczek

3 odpowiedzi na pytanie: dobry neurolog ratujcie!

askksa Dodane ponad rok temu,

Re: dobry neurolog ratujcie!

Z głębokim przekonaniem polecam dr Kułakowską, podobno najlepszego w Wawie specjalistę od neurologii dziecięcej. Przyjmuje w fundacji [Zobacz stronę] koszt wuzyty 60 zł., umówić się można błyskawicznie. Podobno teraz fundacja podpisała kontrakt z NFZ i można bezpłątnie rehabilitować tam dziecko. Byłam u pani doktor skierowana przez pediatrę i wskutek anomalii w obrazie USG główki i p. Kułakowska rozwiała wszelkie nasze obawy, bardzo dokładnie zbadała Joaśkę i stwierdziła że wszystko jest ok. To się zresztą teraz potwierdza (od wizyty minęło 3 miesiące). Super osoba z klasą (żona naszego poprzedniego negocjatora do UE Jana Kuakowskiego)

Muszka + córunia Johasia

goha Dodane ponad rok temu,

Re: dobry neurolog ratujcie!

My byliśmy u poleconej neurolog dr Szymanśkiej, która przyjmuje w Ośrodku Terapii NDT-Bobath, na ul Polnej Róży 6, tel: 649-82-22 ; 649-82-29. Wizyta chyba 80 zł, ale nie jestem pewna (zbyt duża liczba odwiedzonych lekarzy i mi sie miesza ).
Mogę ci ją polecić z czystym sumieniem, neurolog-pasjonat!!!!

GOHA i Dareczek 5 m-cy (02.04.03)

violas Dodane ponad rok temu,

Re: dobry neurolog ratujcie!

Czy chodzi Ci o dr Mieszczańską z Fundacji,,Zdrowie”?
Jeśli tak to byłam u niej (jeśli nie pomyliłam nazwiska) z moją małą dwa razy i szczerze mówiąc nie wyrobiłam sobie jeszcze o niej zdania. Polecił ją nam pediatra ze szpitala na Niekłańskiej twierdzac, że,,JEST DOBRA i poleca ją nie dlatego, że ma w tym jakiś interes”. Ja od siebie mogę powiedzieć, że jest miła i zadawała nam wiele pytań więc chyba jest w porządku.
Pozdrawiam


Viola i Oliwia (24.09.2002)

Znasz odpowiedź na pytanie: dobry neurolog ratujcie!

Dodaj komentarz

Wszystko o porodzie
lewatywa i depilacja
NApiszcie proszę jak radziłyscie sobie z "zabiegami kosmetycznymi" przed porodem? Czy takich zabiegów jak lewatywa i depilacja nie można wykonać w domu? Wiem,że czasem to nie możliwe technicznie, ale może
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
co zrobic z włosami?
poradcie mi co mam zrobic z włosami...od kwietnia nie byłam u fryzjera. Wyglądam juz koszmarnie, straszne odrosty no i zauważyłam że mam pojedyncze siwe włoski ( to chyba z nadmiaru
Czytaj dalej