dobry pediatra – warszawa

dziewczyny pomóżcie, bo już nie wiem co robić !!! Mój 6 tygodniowy synek od 3 tygodni ma uczulenie i chyba trądzik. Byłam już u dwóch pediatrów i jeden mówi że to trądzik, drugi że to uczulenie. Przepisana maść nie pomaga. Ja prawie nic jem, bo nie wiem co go ewentualnie uczula. W końcu postanowiłam go tylko karmić specjalnym preparatem Nutramigen. Może znacie jakiegoś dobrego pediatrę, który postawi trafną dianozę, a może któraś z was miała podobne przejścia??? Pomóżcie !!!

2 odpowiedzi na pytanie: dobry pediatra – warszawa

gosiaczek13 Dodane ponad rok temu,

Re: dobry pediatra – warszawa

Na Gocławiu na ul. Somolotowej jest przychodnia prywatna ale ma podpisaną umowe z kasą chorych. i jest pedjatra nazywa sie Jarymowicz Agnieszka uwarzam że jest dobra.
Samolotowa 9A TEL. 673-85-03 ; 673-85-04; 673-85-06

Gosia!

o-d Dodane ponad rok temu,

Re: dobry pediatra – warszawa

W Fundacji przyszpitalu na Działdowskiej pracuje profesor Chmielewska – bardzo dobry alergolog. Wizyta to chyba 60-70 zł. Ale naprawdę polecam panią profesor. Ona przyjmuje jeszcze w Centrum Medycznym w Marriocie, ale tam są zazwyczaj strasznie odległe terminy.

Ola i maluchy: Staś (9.12.98), Tadzio (15.01.01) i Basia (11.01.03)

Znasz odpowiedź na pytanie: dobry pediatra – warszawa

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Poradzcie
Mam dylemat. Zanim zaszlam w ciaze zaplanowalismy sobie z mezem wyjazd na nart do Wloch. W obecnej sytuacji narty rzecz jasna odpadaja ale nie wiem czy w ogole zrezygnowac z
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
biegunka - gronkowiec
Mam problem. Moje dziecko oddaje kupy prawie po kazdym jedzeniu i wyglada mi to na biegunkę. Badanie kału wykazało ślad gronkowca, ale lekarz powiedzial ze to kazdy ma w organizmie
Czytaj dalej