Doczekaliśmy się!!!!

Witam po miesiącu nieobecności, choć co pradwa rzadko się udzielam na forum, ale ostatnie wydarzenia są dla nas tak ważne, że ośmielę się zając kącik.

Temat nienowy, przerabiany w swiom czasie przez wszystkie mamusie.
Mamy dwa pierwsze ząbki!! Najpierw dwa dni marudzenia i niechęci do wszystkiego: siedzieć nie! nosić – nie! leżeć – nie! śpiewać – nie! jeść – nie! Ech, która z nas tego nie zna….
No a potem stuk, stuk i kreseczka na dziąsełku, dwa dni przed ukończeniem 7-go miesiąca, a dzień po – kolejne stuk stuk – i druga kreseczka!
A już myślałam, że MImiś jako jedyne forumowe dziecko pozostanie bezzębny (pewnie z pewnego punktu widzenia byłoby mu lepiej hihi – dentysta, codzienne mycię ząbków i te sprawy), ale jednak.
Tak więc z dumą dołączam do mamuś zębatych dzieciaczków!!!

Ps. mimiś trochę chorutki: kicha, kaszle, myślałam, że to od zębów, ale skoro już się wyrżnęły, to chyba jednak jakieś przeziębionko. Póki co, kurujemy się, humorek dopisuje, wszystko jest o wiele smaczniejsze, kiedy ma się ząbki…

Pozdrówka
Gonia + Mimiś (7 miesiący i 2 ząbki)!!!

2 odpowiedzi na pytanie: Doczekaliśmy się!!!!

kiuik Dodane ponad rok temu,

Re: Doczekaliśmy się!!!!

gratulujemy! 🙂

kiuiczycaZjasiemUboku (21.02)

gosiek Dodane ponad rok temu,

Re: Doczekaliśmy się!!!!

gratulacje
o i widzę że podpis się zmienił :))

Znasz odpowiedź na pytanie: Doczekaliśmy się!!!!

Dodaj komentarz

Dla starających się
powiedzcie mi czy...
czy jesli zaobserwowałam u siebie spadek temp a później jest wzrost to moze byc tak ze i tak nie było owulacji? albo odwrotnie przy braku zmiany temp moze byc owulacja>?
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Pomocy!!!!
Jestem w 7 tygodniu ciąży i ogólnie jest wszystko ok, ale mój pęcherzyk ciążowy ma nieco niskie usadowienie. Narazie czuję się fajnie, tylko wieczorem czuję trochę brzusia. Mój lekarz (zmieniam
Czytaj dalej