Forum: Karmienie, Sinlac

dokarmianie w 6.miesiącu

Moja córcia niedługo kończy 6 mc, ale już od paru tygodni mam z nią niezłe przeboje w nocy. Dzisiaj to już karmiłam ją chyba z 5 razy (nawet dobrze nie pamiętam). Nie wiem czy tak wszystkie dzieci w tym wieku mają, że są ciągle głodne tzn. głównie w nocy. Do tej pory tzn. do 5 mc życia mała spała ładnie w nocy i budziła się tylko na karmienie o 5 rano. Teraz nie dość, że często się budzi i płacze to jeszcze ma nad ranem krótki przerywany sen. Nie wiem czy to z powodu głodu? Karmię ją piersią i zaczęłąm odciągać na wieczór pokarm, mieszam go z kleikiem i podaję. Jednak problem jest w tym, że dziecko mi wszystko wyjada i za dużo ściągnąć nie mogę. Już nie wiem co robić. Słyszałam, że można podawać preparat uzupełniający Nestle Sinlac, ale nie wiem czy dzieci to lubią? Może po prostu dawać jej na wieczór butlę z mieszanką?Co radzicie?Dodam, że mała dostaje już zupki w dzień i czasami soczek.


Kasia i Iga (ur.29.01.2003)

1 odpowiedzi na pytanie: dokarmianie w 6.miesiącu

mira Dodane ponad rok temu,

Re: dokarmianie w 6.miesiącu

Każde dziecko jest inne i warto jest zapytać pediatry, ale ja mojej Anuli od miesiąca już daję wieczorem kaszkę Nestle na mleku modyfikowanym (NAN HA 2). Od tej pory coraz rzadziej budziła się w nocy a ostatni odopiero o 6 – wtedy je z piersi i znów zasypia jeszcze na jakieś półtorej godziny.

Sinlac kupiła swojemu dziecku moja koleżanka. POdobno jest słodki i nawet smaczny, ale jej mała nie chciała go jeść. Myślę, że wszystko zależy od upodobań. Jeżeli jeszcze nie zajrzałas na Kiedy Dziecko już jest post AnnyH o dziciach styczniowych, to zrób to i zobacz jak jedzą inne dzieci w tym wieku.

Pozdrawiamy,

Mira i Anusia (12.01.03)

Znasz odpowiedź na pytanie: dokarmianie w 6.miesiącu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
KAMILKA ma już PÓŁ ROKU!!!
Dzisiaj o 20,01 moja córeczka skończy pół roczku!!!!!!!!!! Kamilka jest cudowna!!!!!!!!!!!!!!!! Ten czas tak szybko leci, wczoraj się rodziła, dzisiaj kończy pół roku a jutro to chyba już matura. Hi hi hi.
Czytaj dalej
Polecam
pieluszki ALBERT
Kupiłam ostatnio w sklepach Albert pieluszki Premium Q-line i jestem b. zadowolona. Są delikatne jak pampersy , mają delikatne gumeczki i ściągacz na pleckach (podobnie jak w Huggisach). Rozmairowo też
Czytaj dalej