Domowa opieka nad dziećmi-proszę o opinie!

Witam,
jestem w trakcie zakładania klubu maluszka-domowej opieki nad malutkimi dziećmi-od 4m.ż. do 3 r.ż. Cena za pełny wymiar godzin (od 7 do 18) to 1000zł. Choć myślę,że żadko jaki rodzic będzie zostawiał swoją pociechę na tak długo.
Mam wykształcenie pedagogiczne, pokończone kursy potrzebne do prowadzenia takiej opieki. Mam 11 mies córeczkę i za 2 lata planuję kolejne dzieciątko 🙂 Uwielbiam dzieci, wspaniale się przy nich czuję i myślę,że one to wiedzą i odbierają moją pozytywną energię 🙂 W planach mam zatrudnienie mojej koleżanki ze szkoły,jak będzie taka potrzeba to do pomocy weźmiemy jeszcze jedną. Ilość dzieci na 1 opiekunkę nie przekroczy liczby 4.
Stawiamy na dobrą zabawę, bezpieczną i połączoną z edukacją 🙂 Dla chętnych rodziców codzienny kontakt z psem, który ma odbyty kurs dogoterapii-ostoja spokoju-nasz 2 letni husky-odkąd w domu pojawił się nasza córeczka stał się jeszcze bardziej spokojny i łagodny 🙂 Oprócz tego nauk poprzez zabawę z językiem niemieckim/angielskim.
Ogólnie ma być dużo dobrej zabawy w miejscu, w którym dzieci będą czuły się jak we własnym domu 🙂 Bezpiecznie, wesoło i miło.

Teraz pytanie do Was- w jakiej dzielnicy w Warszawie jest największe zapotrzebowanie na takie miejsce? Na razie biorę pod uwagę najbardziej Wolę i Pragę Płd. Jakie jest Wasze zdanie?

Z góry bardzo dziękuję za Wasze opinie 🙂

Pozdrawiam wszystkie Mamusie i ich Dzieci!

Ewa

3 odpowiedzi na pytanie: Domowa opieka nad dziećmi-proszę o opinie!

oczekujaca-0 Dodane ponad rok temu,

Praga Południe (dokładniej Gocław)na pewno! A dokładnie gdzie będzie ten klubik?

emalka Dodane ponad rok temu,

bemowo to duze nowe osiedla i pustynia przedszkolna 😉

lauidz Dodane ponad rok temu,

U nas takich miejsc jest sporo – Micha chce zapisac od tego lata. Panie maja tez takie specjalene autko – na bodajze 8 osob – z siodelkami dla dzieci i woza je do innych tego typu miejsc lub na place zabaw, na plaze itp. Brzmi swietnie powodzenia

Znasz odpowiedź na pytanie: Domowa opieka nad dziećmi-proszę o opinie!?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dla starających się
jakie miałyście objawy ciąży?
wasze pierwsze odczucia o tym ze macie w sobie zycie, jakie miałyście objawy po zapłodnieniu i kiedy dowiedziałyście sie że jesteście w ciąży ... napewno pomoże nam ... starającym się ... pozdrawiam
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Domowa opieka nad dziećmi-proszę o opinie!
Witam, jestem w trakcie zakładania klubu maluszka-domowej opieki nad malutkimi dziećmi-od 4m.ż. do 3 r.ż. Cena za pełny wymiar godzin (od 7 do 18) to 1000zł. Choć myślę,że żadko jaki rodzic
Czytaj dalej