Druga @ po zabiegu! Pomocy!

Witam dziewczyny,
Mam do was ważne pytanie,będę wdzięczna za każdą odpowiedź!
2/01/2004 miałam zabieg (ciąża obumarła),5/02/2004 dostałam pierwszą @ (bardzo obfita przez ok.2 dni,potem normalne następne 2 dni),czekam teraz na kolejną @, zrobiłam w tym czasie wszystkie badania (wszystko jest ok),dzisiaj jest 7/03 i nic! Nie wiem co jest grane,miałam przez ostatnie parę dni lekkie plamienia ciemne (leciutkie),nie czuję nadchodzącej @,ani też objawów ciąży (choć bardzo pragnę,żeby tak było),ale sama nie wiem co się dzieje!
Cykle miałam zawsze 28 dniowe. 2/03 miałam umówioną wizytę u ginki,ale dostałam fałszywy alarm,i sądziałm że to @ (plamienia),i odwołałam wizytę,następną mam 16/03 bo moja ginka idzie na urlop.
To już 32 dni od OM i nic..co o tym sądzicie?

pozdrawiam was.

P. S Nie zabezpieczaliśmy się z mężem w tym czasie,jedynie unikaliśmy dni płodnych.

Alya&Nadzieja

Alya&Nadzieja

5 odpowiedzi na pytanie: Druga @ po zabiegu! Pomocy!

z-kasia1 Dodane ponad rok temu,

Re: Druga @ po zabiegu! Pomocy!

Ja po zabiegu przez chyba pierwsze dwa miesiące też nie miałam regularnych cykli i myślę, że to nie jest niezwykłe. Przede wszystkim Twój organizm wraca do stabilizacji, a na to czasami potrzeba więcej czasu niż 1 miesiąc. 32 dni to nie tak duzo, ale jeśli miesiączka nie pojawi się przez 5-6 tyg. to może warto skontaktować się z lekarzem.
Pozdrawiam i nie martw się – poczekaj jeszcze trochę.

Kasia i majowo – czerwcowa Zosia

analityk Dodane ponad rok temu,

Re: Druga @ po zabiegu! Pomocy!

Zrób test będziesz spokojna lub pomierz przez kilka dni temperaturę. Ale po zabiegu różne cuda mogą się dziać

testy płodności, ciążowe:

asiucha Dodane ponad rok temu,

Re: Druga @ po zabiegu! Pomocy!

Witaj
Nie denerwuj się jeszcze bo tak może być. Organizm wraca do normy. Ja po zabiegu miałam pierwszą @ po 25 dniach a później po 33 następna chyba po 32 i później wszystko się ustabilizowało i wróciło do swoich 28-29 dni.
Po drugim poronieniu pierwsza małpa była po 30 dniach druga po 25 a trzecia po 35 – więc wszystko się poprzestawiało.
Ale tak widocznie jest.
Choć jeśli sie nie zabezpieczaliście nie mozesz też wykluczać ciąży.
W każdym razie poczekaj jeszcze trochę i nie denerwuj się.
Pozdrawiam

Asia

olinja Dodane ponad rok temu,

Re: Druga @ po zabiegu! Pomocy!

No muszę powiedzieć, że dziwię Ci sie, ze sie nie zabezpieczaliście. W tak rozchwianym okresie jak po zabiegu trudno jest ustakić dni płodne. Ja zabieg miałam dwa tygodnie temu i czuję jak hormony wariuja. Wiem, ze nie odważe sie żyć bez abntykoncepcji (np hormonalnej pod kierunkiem ginki) głownie z obawy o nieprzygotowane jeszcze łożysko i układ hormonalny. Nie chcę aby to co przytrafiło mi ise dwa tygodnie temu powtórzyło sie.
Myślę, ze trudno cokolwiek powiedziec na Twoje pytanie.

Pozdrawiam,
Olinka
<

lidus Dodane ponad rok temu,

Re: Druga @ po zabiegu! Pomocy!

Moim zdaniem za szybko zbadałaś hormony. Powinnaś odczekac 2 normalne cykle i wtedy badania a do tej pory zabezpieczać się. Zeby sprawdzić czy to nie ciąża wystarczy zrobić całkowite HCG z krwi i wszystko się wyjaśni.
Pooecam poniższą lekturę:

[Zobacz stronę]

pozdrawiam

Znasz odpowiedź na pytanie: Druga @ po zabiegu! Pomocy!

Dodaj komentarz

STRATA DZIECKA
Druga @ po zabiegu! Pomocy!
Witam dziewczyny, Mam do was ważne pytanie,będę wdzięczna za każdą odpowiedź! 2/01/2004 miałam zabieg (ciąża obumarła),5/02/2004 dostałam pierwszą @ (bardzo obfita przez ok.2 dni,potem normalne następne 2 dni),czekam teraz na kolejną @,
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Ostrzeżenie przed chorobą!
Może to trochę nie na temat, ale nie do końca... nie bagatelizujmy chorób... Mój szwagier, ojciec chrzestny Mateuszka, ma anginę. Takiego przebiegu jeszcze nie widziałam! Skończyło się na szpitalu w innym
Czytaj dalej