Czy brać Duphaston?

Dziewczyny pomóżcie…
wczorajszy mój wynik bety to 364. Ginekolog stwierdziła że to 3,4 tc, USG nie robiła. Mam przyjść za 2 tygodnie, ale przepisała mi duphaston 2×1 do właśnie następnej kontroli. I mam straszne wątpliwości czy go brać. Fakt miałam niski progesteron, ale to wyniki sprzed 2 lat, a przecież teraz mogły się zmienić i bez ponownych badań mam to brać? Nie wiem. Nakręciłam się strasznie na NIE.
Pewnie to mój fiś, ale boję się że to wywoła mi np. okres (nie śmiejcie się), albo jakoś zaszkodzi, albo po co mam brać skoro badań aktualnych nie mam.
Co myślicie???

7 odpowiedzi na pytanie: Czy brać Duphaston?

Dodane ponad rok temu,

Bierz dupka – to lek na podtrzymanie ciązy.

fifka Dodane ponad rok temu,

Dupek ci nie zaszkodzi. Ja też go biorę i to 3 razy dziennie. Mój gin mówił ze to na pewno nic nie zaszkodzi a może pomóc, nawet jeśli progesteron masz w na dobrym poziomie to nie ważne ile hormonu weźmiesz organizm przyswoi tylko tyle ile będzie mu potrzebne. Tak więc spokojnie możesz go przyjmować.

prymulka82 Dodane ponad rok temu,

bardzo dziękuję za odp.:))

muesli1986 Dodane ponad rok temu,

A ja bym uważała; kilka tygodni tymeu interesowałam się szkodliwością dupka i nie jest do końca zbadana zależność między branie duphastonem a ryzykiem zachorowania na spodziectwo przez dziecko. Może lepiej zrobić najpierw badania?

paolinka Dodane ponad rok temu,

Spokojnie bierz duphaston lek jest na podtrzymanie ciązy i znam masę ludzi którym pomóg mi osobiscie takze nie słyszałam natomiast o sobie której zaszkodził

kertenueicene Dodane ponad rok temu,

bagażniki samochodowe

Znasz odpowiedź na pytanie: Czy brać Duphaston??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ORGANIZACYJNE
Wasze historyjki w magazynie RODZICE
Drodzy rodzice. Wraz z magazynem [B]RODZICE[/B] przygotowaliśmy dla was niespodziankę. Opowiedzcie nam, jakie zabawne powiedzonka mają Wasze dzieci? Może przytrafiła Wam się jakaś rozbrajająca przygoda, historyjka? A może macie jakąś ciekawą anegdotę, którą
Czytaj dalej
Polecam
mata wodna - jaka?
Czy ktoś może polecić mi ciekawą matę wodną? Zbliżają się urodziny malucha i szukam czegoś kreatywnego.
Czytaj dalej