duplikat dokumentu przewozowego od przewoźnika

Czy ktoś może ma jakieś doświadczenie lub orientację jak to jest z możliwością otrzymania od firmy przewozowej jakiegoś dokumentu przewozu i odbioru paczki, wysłanej do mnie. Właściwą moją kopię dawno wyrzuciłam, znam numer listu przewozowego, rzecz miała miejsce rok wstecz. Interesuje mnie kto podpisał się pod odbiorem i jako drugi parametr – waga paczki, czyli pewnie 2 różne dokumenty wchodzą w grę.

1 odpowiedzi na pytanie: duplikat dokumentu przewozowego od przewoźnika

efcia2004 Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez gabik:Czy ktoś może ma jakieś doświadczenie lub orientację jak to jest z możliwością otrzymania od firmy przewozowej jakiegoś dokumentu przewozu i odbioru paczki, wysłanej do mnie. Właściwą moją kopię dawno wyrzuciłam, znam numer listu przewozowego, rzecz miała miejsce rok wstecz. Interesuje mnie kto podpisał się pod odbiorem i jako drugi parametr – waga paczki, czyli pewnie 2 różne dokumenty wchodzą w grę.

Nie wiem czy otrzymasz kopię dokumentów ale na pewno poinforumją Cię telefonicznie kto się podpisał jako odbiorca. Ja mialam taki przypadek konkretnie z DHL – na infolinii podałam nr przesylki (opcjonalnie zlecenia) i dane odbiorcy. Jako że podpis nie był czytelny dostałam na @ skan podpisanego listu przewozowego.Waga tez powinna byc na liście ale tu nie jestem pewna bo wysyłam głownie dokumenty.

Znasz odpowiedź na pytanie: duplikat dokumentu przewozowego od przewoźnika

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
Zlot Trójmiejski!
Dzisiaj ok. godziny 19 spotykamy się w Sopocie, w okolicach Krzywego Domku. Kto jest chętny??
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
Zapalenie stawu biodrowego u 2-latka:(
Mój 2-letni synek wczoraj jeszcze brykał jak kozica, a dziś rano wstał i nie dał rady chodzić. Przewracał się, podpierał o ściany, jak już szedł to z wielkim wysiłkiem i
Czytaj dalej