duża waga

Hej dziewczyny!mam 10tygodniowego synka który wazy juz 7,5 kilo. Czy wasze pociechy tez tak szybko przybierają?zaczyna mnie to niepokoić. Czy taka wqaga u tak małego dziecka jest normalna?

3 odpowiedzi na pytanie: duża waga

kmw Dodane ponad rok temu,

Re: duża waga

Kuba 7.5 kg wazyl w 11 tygodniu. Waga urodzeniowa 4155g. Szybko przybieral, tak bylo do 5-6 miesiaca, potem zwolnil i teraz juz malutko przybiera.


Karina i Kubus <10.06.2004>

ciapa Dodane ponad rok temu,

Re: duża waga

heheheh mój 12 tygodniowy syn ważył 9 kg, niezle nie?
Za 3 miesiące będzie miał 2 latka, wazy 12,5 kg.
Ale poradź sie pediatry, mój syn ma tendencje do tycia, zresztą dziedziczne, swojego czasu ograniczalismy mu słodkie soki i kaszki, za zaleceniem pediatry.

Dodane ponad rok temu,

Re: duża waga

Marcelek w 7 tygodniu ważył juz 7kg. Obecnie ma skończone 2 latka waży 18 kg i jest duzym chłopcem, wzrost jak i waga i inne obwody są na tym samym centylu więc nie mam się co martwić.


Agata i Marcelek(21.06.03) Tolek(~10.08.05)

Znasz odpowiedź na pytanie: duża waga

Dodaj komentarz

STRATA DZIECKA
krwawienie po łyżeczkowaniu
Witam wszystkich! Jestem tutaj nowa, chociaż moją pierwszą ciążę przeżywałam na tym forum - tylko w dziale dla ciężarówek, bo była ona prawie książkowa. Tym razem nie miałam tak dużo
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
proszę pomóżcie
Mój Łukaszek ma trzy miesiące. Gdy miał miesiąc dostał skazy białkowej i musiałam wyeliminować buałko krowie ze swojej diety. Dwa miesiące nic takiego nie jem a skaza nie schodzi co
Czytaj dalej