dysproporcja – co powiedział lekarz

Byłam dziś u lekarza z wynikiem usg w którym miałam napisane że jest duża dysproporcja między wymiarami główki a kości udowej. Powiedział że to jak najbardziej możliwe ale jeśli chcę to mogę iść na usg, jednak on wątpi że cokolwiek mi to da i radził poczekać 2 tygodnie, bo dopiero wtedy jeśli coś się zmieni to będzie to widać. Teraz mogę najwyżej potwierdzić to co tam pisze. Poza tym poprzednie usg miałam robione miesiąc wcześniej i różnica wtedy wynosiła jakiś tydzień co jest normalne.
Pozostaje mi więc czekać te 10-14 dni…….chyba że macie lepszy pomysł??
Staram się nie martwić ale same wiecie jak to jest.
Pozdrawiam gorąco forumowiczki!

Ewcia

2 odpowiedzi na pytanie: dysproporcja – co powiedział lekarz

misiunia29 Dodane ponad rok temu,

Re: dysproporcja – co powiedział lekarz

Ja miałam identycznie ale jak byłam w 21 tc i z USG wychodziło że niektóre częśći ciałka Dzidzi różnią się o 2 tyg wstecz czyli wyglądało to na 18 tc. Moja gin mowiłą zeby się tym nie przejmowac bo takie dysproporcje są naturalne i dopuszczalne.

Misia i Dzidzia chyba Oliwka:)

nowalijka Dodane ponad rok temu,

Re: dysproporcja – co powiedział lekarz

U mnie glowka i brzuszek sa opoznione o prawie 2 tyg. w stosunku do wieku metrykalnego ciazy, a kosc udowa wyprzedza go o 1 tydzien. Wiec roznica wychodzi prawie 3 tygodnie! Lekarz twierdzi ze nie ma sie czym martwic, bo to nie jest jeszcze hipotrofia. A ja mu wierze bo to jeden z najlepszych specjalistow od diagnostyki prenatalnej.

Znasz odpowiedź na pytanie: dysproporcja – co powiedział lekarz

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
kasa fiskalna - czy ktoś się zna?
Na początek sorry że tutaj, wiem, to może nie miejsce na taki post ale tutaj najwięcej z Was zagląda.... Czy któraś z Was ma jakieś doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej i
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Homeopata we Wrocławiu
szukam dobrego homeopaty we Wrocławiu czy ktoś może mi kogoś polecić bądź odradzić. proszę o pomoc Alicja i Mateuszek (01.07.02)
Czytaj dalej