dzidzia w 8 tyg ciązy

Witajcie Jestem po wizycie u gina i po USG Moja dzidzia ma 8,8mm i jest juz wyczuwalne tętno Powiedzcie mi czy nie jest dzidzia za mała jak na ten tydzien? dodam że Jet to 54dc a owulacje miałam w 20dc (potwierdzoną USG)
Pomóżcie

Jolcia z lipcową dzidzią

5 odpowiedzi na pytanie: dzidzia w 8 tyg ciązy

gosik Dodane ponad rok temu,

Re: dzidzia w 8 tyg ciązy

Jolciu

Moja Dzidzia w 8 tyg (dokładnie chyba to bł 7tydz+5 dni) miała 10,7mm czyli była tylko 2mm większa od twojej. Owu miałam wcześniej niż ty (cykl również minitorowany – w 15dc brak jajeczka i nie stwierdzona owu Podejrzewam z objawów i temp, że była w 14dc a lekarz konował jej nie stwierdził.
Więc nie masz się co martwić, Dzidziusie baardzo szybko rosną……aż trudno uwierzyć…..

GOSIA i Maleńki Majowy Cud

monika-76 Dodane ponad rok temu,

Re: dzidzia w 8 tyg ciązy

Moja miała równo 10 mm w 54dc, ale owulacja była 12 dnia, tak więc licząc od owu moja dzidzia była prawie tydzień starsza… Myślę, że Twój wynik jest OK.
Lekarz na USG nie napisał jakiemu tygodniowi odpowiada taka długość maluszka?

Pozdrawiam,
Monika i maluszek (1.07.2004 r.)

majak Dodane ponad rok temu,

Re: dzidzia w 8 tyg ciązy

moja dzidzia w skonczonym 7 tyg, licząc od OM miała 4mm, lekarz określił jako 6 tygodni, bo widocznie późno miałam owulację.

Pozdrawiamy
Maja i Zuzia albo Igorek – 09.05.2004.

daga-j23 Dodane ponad rok temu,

Re: dzidzia w 8 tyg ciązy

To dziwne, ale moje pierwsze USG robione w 8 tyg. ciąży (licząc normalnie – od zapłodnienia) ukazało dzidziusia o długości 22 mm, czyli dość długiego w porównaniu z waszymi… Dziś mam 13 tydzień i idę na drugie USG, ciekawe czy mój „małuszek” jest nadal nadspodziewanie długi?…

Dagmara i Pączuś (5.06.04r)

majak Dodane ponad rok temu,

Re: dzidzia w 8 tyg ciązy

to nie jest długa dzidzia tylko duża róznica bo od OM do ovulacji może być nawet 3 tygodnie różnicy więc jażeli Ty miałaś 8 tyd. od zapłodnienia to był 10 tydzień ciązy, a moja dzidzia w 12 tydogniu od OM czyli w ok.10 od zapłodnienia miała 41 mm, nasze dzieciaczki bardzo szybko rosną i stąd takie różnice.

Pozdrawiamy
Maja i Zuzia albo Igorek – 09.05.2004.

Znasz odpowiedź na pytanie: dzidzia w 8 tyg ciązy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
aktywność po cc
przede wszystkim witam Was wszystkie (i wszystkich) [img]/images/forum/icons/laugh.gif[/img] bo jako mama jeszcze tego nie uczyniłam chciałam zapytać od jakiego mniejwięcej czasu po cięciu można wrócić do aktywności fizycznej?? chodzi mi
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Szczepienia- infanrix
Dziewczyny jak to jest. Szczepiłam Ninusie szczepionką skojarzoną Infanrix-IPV-Hib - dostała już 3 dawki. Za tydzień przypada kolejna wizyta na szczepienie. Wg. kalendarza szczepień powinna dostać WZW typ B i
Czytaj dalej