dziecięcy fryzjer w Krakowie

Cześć, moja córka choć ma dopiero 18 miesięcy ma już dość długie włoski. Muszę konieczne znaleźć fryzjera, który nadałby im kształt i poradziłby sobie z maluchem (z pomocą mamy oczywiście). Czy znacie kogoś takiego w Krakowie? Pozdrawiam Anka

6 odpowiedzi na pytanie: dziecięcy fryzjer w Krakowie

agarobi Dodane ponad rok temu,

Re: dziecięcy fryzjer w Krakowie

W centrum handlowym Geant jest salon fryzjerski,gdzie mają osobne pomieszczenie dla dzieci, z bajkami puszczanymi z magnetowidu. Polecam to miejsce,ja korzystałam,przede wszystkim ze względu na panie fryzjerki z dobrym podejscem do dzieci.

Aga i Robercik(7.V.2002)

fasolada Dodane ponad rok temu,

Odkopuje watek 🙂
W innych miastach sa fajne salony gdzie dziecko dostaje “dyplomik” z pierwszym obcietym kosmykiem, wystroj jest dzieciowy. Czy jest cos takiego w krakowie?

aisa-m Dodane ponad rok temu,

Koleżanka kiedyś polecała https://ebobas.pl/strefa-rodziny/przyjazne-miejsce/malopolskie/krakow/rachu-ciachu-fryzjer-dla-dzieci.html ale nigdy tam nie dotarłam w rezultacie.

fasolada Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez aisa.m:Koleżanka kiedyś polecała https://ebobas.pl/strefa-rodziny/przyjazne-miejsce/malopolskie/krakow/rachu-ciachu-fryzjer-dla-dzieci.html ale nigdy tam nie dotarłam w rezultacie.

znalazlam info, ze zostal zlikwidowany 🙁

aisa-m Dodane ponad rok temu,

No właśnie strona się nie otwierała i też taka myśl mi się nasunęła…

werka09 Dodane ponad rok temu,

W Black Pearl mają bardzo miłe i cierpliwe fryzjerki, na pewno poradzą sobie z małym dzieckiem. Salon jest przy ulicy Szlak.

Znasz odpowiedź na pytanie: dziecięcy fryzjer w Krakowie

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Boję się o Małą (nie chce jeść)
Od 2 miesięcy jest źle, Kasia nie chce jeść. Karmię Ją przez sen wtedy tylko daje mi coś do dziobka wsadzić. Pediatra bije na alarm, że grozi jej niedokrwistość, że
Czytaj dalej
Dla starających się
DRUGA KRESKA BARDZO BLADA
Dziewczyny, jestem w glebokim szoku, na razie nie wierze wlasnym oczom, ale maz potwierdza, ze nie mam przewidzen. Drugi cykl staran, pierwszy wykres, temperatura sie utrzymuje na podwyzszonym poziomie, jutro
Czytaj dalej