Dziękuję, że jesteście!!!

od niedawna odkryłam tak wspaniałą stronę, jak ta. To forum jest rewelacyjne! To, co mnie uderzyło, to OGÓLNA SERDECZNOŚĆ, zrozumienie, wspólne przeżywanie radości i kłopotów. Piszę “przy dwulatkach”, ponieważ jestem mamą prawie dwuletniej Tosi. Jak wiele w waszych pociechach podobieństw do mojej córki. To wspaniałe, że możemy wymieniać się doświadczeniami, po prostu być, mówić o sobie i wspierać się. Wiecie, co..Dzięki, że jesteście, niby rozsiane po całej Polsce, a mnie się zdaje, że gdzieś tu obok i jakoś tak bliskie…A mówią, że w ludziach tak mało dobra…A czytając Wasze wypowiedzi, myślę, że jest zupełnie inaczej. Oby tak dalej!! Bardzo, bardzo pozdrawiam.

Mama Tosi (02.09.2002r.)

5 odpowiedzi na pytanie: Dziękuję, że jesteście!!!

mamma Dodane ponad rok temu,

Re: Dziękuję, że jesteście!!!

Ja też się cieszę,że jest to FORUM…no i że Ty jesteś i że napisałaś coś tak miłego

buziaki serdeczne !!!

Aga +
Dominika

5.grudzień 2001

aleksandra27 Dodane ponad rok temu,

Re: Dziękuję, że jesteście!!!

my tez pozdrawiamy!!!!!
i ja tez sie ciesze, ze forum jest jakie jest – jestesmy teraz na drugim koncu swiata:-)))) – a jak otwieram ta strone, to tak mi sie jakos cieplej na sercu robi…:-))))))
buziaki

Ola i Mateuszek (09.05.03)

cait Dodane ponad rok temu,

Re: Dziękuję, że jesteście!!!

Bardzo miło czytać takie słowa! Moje odczucia są podobne. Kiedy byłam w ciąży i odkryłam, że istnieją takie fora, spędziłam trochę czasu na większości z nich. Właśnie dzieckoinfo stało się najmilsze memu sercu ! Wciągnęłam tu kilka koleżanek (dalej sukcesywnieje reklamuję wszystkim znanym mi ciężarówkom), poznałam wiele bardzo fajnych dziewczyn! A spotkania forumowe! O, to jest po prostu czad!


Cait + Alka (15 stycznia 2003)

mlodzia Dodane ponad rok temu,

Re: Dziękuję, że jesteście!!!

Jestem nowa, więc przy okazji napisz, co to są spotkania forumowe? Pozdrawiam…

Mama Tosi (02.09.2002r.)

cait Dodane ponad rok temu,

Re: Dziękuję, że jesteście!!!

Spotykają się dziewczyny z Warszawy, z Poznania, z innych miast pewnie też. Z autopsji znam tylko warszawskie spotkania, i to tylko te mamowe, bez dzieci, bo na wyjście z dziećmi się nie załapałyśmy (chyba Ala była chora).
Poszukaj w wyszukiwarce postów o spotkaniach i zdjęć!


Cait + Alka (15 stycznia 2003)

Znasz odpowiedź na pytanie: Dziękuję, że jesteście!!!?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
Co u nas? A np. chudnę sobie:-)
Siedzę tak sobie cichutko. Mam mało czasu co prawda, ale za to kochane, od początku maja schudłam 7 kg!!! Jeszcze 20 i będę w domku:-) Mam naprawdę świetną dietkę i
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Ból brzucha.
Witam! wczoraj miałam dziwny ból brzucha. Nie wiem czy sie martwić, czy nie. Jestem w 11 tyg. ciąży. Ból był krótko trwały. jakies 5 sekund, ale taki silny, kłujacy na
Czytaj dalej