dziękuję,że jesteście

Hej dziewczynki!
wielkie dzięki za te wszystkie dobre słowa skierowane pod moim adresem. nie wierzyłam że ktoś kto mnie nie zna może dać mi nadzieję na to że będzie lepiej. a jednak!!! czytając wszystkie wasze odpowiedzi na moją pierwszą wiadomość, w moim serduszku zrobiło się lepiej i lżej.dałyście mi nadzieję na lepsze jutro, na to że jeszcze nie wszystko stracone, że jeszcze mam szansę na dzidzię. to niesamowite jak problemy zbliżają ludzi. jestem z wami krótko a już czuje jak bardzo jesteście mi bliskie. dzięki!!!!
pozdrawiam i ślę buziaczki.

Nikusia

2 odpowiedzi na pytanie: dziękuję,że jesteście

agahh Dodane ponad rok temu,

Re: dziękuję,że jesteście

Nigdy nie powinnas sie poddawac.Ja juz tak prawie 3 lata i mimo , ze mam takie lub takie dni wstaje i pre do przodu bo uwazam, ze dopuki mam wszystkie narzady a moj chlop erekcje to jest szanasa.Fakt,faktem, ze starania usilne i z wiedza w ktore dni zaczely sie w tym miesiacu ale nadal mam nadzieje i ty tez ja musisz miec:)

katrin Dodane ponad rok temu,

Re: dziękuję,że jesteście

Głowa do góry od tego tu jestesmy!!!!!!!!!!!!!!
katrin

Znasz odpowiedź na pytanie: dziękuję,że jesteście

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Folic
Witajcie dziewczyny Jestem z tych starających się, chciałam się spytać się o Folic. Zaczęłam go brać a chciałabym jeszcze jakieś witaminki i nie wiem, które były by najlepsze żeby nie przedobrzyć.
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
male pytanko
mam takie pytanie: jak czesto kopia dzidzie w 22tyg? moja tak z 5-6 razy dziennie-martwie sie ze za malo:(pozdro dla wszystkich!
Czytaj dalej