Dziewczyny!!!wy tez tak macie?

JA SIE STRASZNIE BOJE PORODU.Oh tak strasznie ze az boli mnie brzuch. Tlumacze ze to normalne ze nie pierwsza i nie ostatnia-ale to moje pierwsze i sie panicznie bole(to glupie). Boje sie wszystkiego,porodu,widoku dziecka,wychowywania.Ale mi bije serce.Kurcze co mam zrobic bo tylko zaszkodze dziecku. POMOCY.
ja i 36 tyg kaczorek

2 odpowiedzi na pytanie: Dziewczyny!!!wy tez tak macie?

mygdu Dodane ponad rok temu,

Re: Dziewczyny!!!wy tez tak macie?

to chyba całkiem normalne objawy, bo nie ma takiej bohaterki co by ani razu nie zwątpiła czy da radę temu wszystkiemu podołać. A co do bólu porodowego to zawsze jak będzie bardzo źle możesz poprosić o znieczulenie, a może urodzisz szybciutko i nawet nie zdążysz się porządnie przestraszyć a tu już dzidzi będzie, i nie koncentruj się tak strasznie na tym bólu bo będzie ci się wydawał jeszcze większy, słuchaj położnej to napewno pójdzie gładko, uszy do góry będę trzymała kciuki.

nikola15 Dodane ponad rok temu,

Re: Dziewczyny!!!wy tez tak macie?

Ja również mam stracha-teraz coraz częściej zaczynam myśleć o porodzie,wyobrażać sobie jak to będzie itd. Sama już nie wiem czego się boję:czy z dzidziusiem będzie wszystko dobrze,czy bólu,komplikacji,niemiłego personelu,że minie termin porodu a ja dalej będę chodzić z brzuchem…. Chyba wszystkiego!!!!!!!
Dagmara i 33 tyg Nikola

Znasz odpowiedź na pytanie: Dziewczyny!!!wy tez tak macie?

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
Czy mężowie pomagają wam w wychowaniu dziecka?
chciałabym się dowiedzieć jak to jest z waszą drugą połową jeżeli chodzi o pomoc w wychowaniu bo naprzykład mój mąż jeszcze ani razu nie wykąpał naszej dzidzi (a ma już
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Mała ilość ruchów w 30 tygodniu
Od dwóch dni mój dzidzuś wyraźnie się leni, czy to jest możliwe, wcześniej był bardzo aktywny, zaczynam się martwić. Aga i 30 tyg. brzuszek
Czytaj dalej