dziewczyny z W-wy

Poradźcie kochane i dajcie znać czy macie jakegoś sprawdonego ginka w W-wie. W związku ze staraniami bardzo chciałabym zrezygnować z usług prywatnego lekarza(portfel nie wytrzymuje wizyt, a co tu mówic o badaniach).
Korzystając z poraedy koleżanki zapisałam sie do dr. Gmyrka na Lelechowską, ale trzeba czekać 3 tygodnie na wizytę. Mieszkam w Ząbkach a pracuję na Powiślu więc fajnie byłoby mieć kogoś w okolicy ale jezeli macie jakiś godny polecenia adres to będe wdzięczna.

3 odpowiedzi na pytanie: dziewczyny z W-wy

 1. Re: dziewczyny z W-wy

  Jeśli chcesz to mogę Ci dać namiary na b. dobrego lekarza ze szpitala na Solcu – dr. Ledowicza. Jest naprawdę dobry, bardzo drobiazgowy i zawsze można się z nim umówić. Ma swój gabinet, ale też przyjumuje w innych przychodniach a na usg chodzi się do niego do szpitala, co kosztuje 40 zł.
  Z Powiśla było by Ci nawet dogodnie do niego się dostać. Polecam ale daj znać na priv do podam jego komórkę.
  Ania

  • Re: dziewczyny z W-wy

   Cześć, piszesz że jesteś z Ząbek.. Nie wiem czy chcesz chodzic koniecznie do lekarza z Warszawy? Czy może to byc inna ale bliska Ci miejscowość?
   Jesli tak proponuje byś zadzwoniła do Centrum Meydcyny rodzinnej i specjalistycznej MULTIMEDICA w Zielonce (blisko Ząbek). Z tego co pamiętam mozna u nich korzystać z usług medycznych bez opłaty w ramach byłej Mazowieckiej Kasy Chorych. Trzeba pewnie zdecydowac się na ta przychodnię ale… powiem Ci, że chyba warto – ja sama nie korzystam ale…kiedys tam byłam i jest bardzo fachowo, miło i serdecznie.
   Podaje Ci nr telefonu: 786-81-91 (od 8-18), w soboty (8-12). Zadzwoń, może warto.
   Z innej beczki: czasami warto popytać się w prywatnych przychodniach czy nie świadczą jakiś usłuch – to znaczy czy nie mają podpisanej umowy z NFZ i czy nie moga przyjmowac Cię bezpłatnie (oczywiście po zarejestrowaniu). dopytaj się a jak cos znajdziesz…popytaj czy warto…bo czasami są marne usługi a czasami można trafic na coś super/
   Pozdrawiam,

   Kasia

   • Re: dziewczyny z W-wy

    Ja poproszę o namiary na tego lekarza. Jak wszystko dobrze pójdzie, to za pół roku będę rodzić na Solcu… Teraz chodzę do dr Berndt do Medicoveru, ale ona niestety nie pracuje już w żadnym szpitalu.

    Planetka i Brykacz (22.10.2003)

    Znasz odpowiedź na pytanie: dziewczyny z W-wy

    Dodaj komentarz

    Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
    Logo