Dziś pierwsze usg!!!

Dziś o 16 idziemy na pierwsze usg. Strasznie jestem podekscytowana! To dopiero 9 tydzień, ale mam nadzieję, że zobaczymy cos więcej niż plamkę 🙂

Koralka

4 odpowiedzi na pytanie: Dziś pierwsze usg!!!

baby24 Dodane ponad rok temu,

Re: Dziś pierwsze usg!!!

witaj koralka, ja jestem w 11 tygodniu i bylam juz 2 razy na usg. w 7 tygodniu bylo mozna zobaczyc juz gdzie jeste głowka i widac bylo juz bijace malutkie serduszko…:) koljena wizyte mam w piatek i pewno juz bedzie lepiej wszystko widac.. pozdrawaim. powodzenia—super widok!!!

wkalinka Dodane ponad rok temu,

Re: Dziś pierwsze usg!!!

Ja pierwsze usg tez miałam w 9 tyg.I zobaczyłam dwa bijące serduszka!!To będa pierwsze blizniaki w mojej rodzinie. Pozdrawaim Was:-) gorąco i zdaj nam po przyjściu relację:-)W.

anetam Dodane ponad rok temu,

Re: Dziś pierwsze usg!!!

heja Koralka!!!

Ja byłam na pierwszym USG w 10 tc czyli 13.05.2004. To było niesamowite przeżycie- było widać głowkę nóżki rączki i serduszko. Było widać jak się rusza i nawet do nas pomachało :))
Naprawdę to coś niepowtarzalnego a gdy jeszcze się dowiadujesz że jest wszystko ok to czujesz się jeszcze bardziej szczęśliwsza. Mój mąż przeżywał to jeszcze bardziej niż ja- z radości aż się upił.

Jak wrócisz to daj znać co u Ciebie i jak po badaniu.
Trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!

Aneta i dzidziulek 06.XII

miyu Dodane ponad rok temu,

Re: Dziś pierwsze usg!!!

ja w 10 tygodniu widziałam całego dzidziaka z głową nóżkami i rączkami więc myślę, że Ty też już zobaczysz coś więcej niż plamkę :-)))))
czekam na relację z pierwszego podglądanka :-))))

Miyu i….

Znasz odpowiedź na pytanie: Dziś pierwsze usg!!!

Dodaj komentarz

Jedno- i dwulatki
Jak zlikwidować ciemieniuchę u prawie dwulatka?
Cześć dziewczyny, Moja córcia 20-miesięczniak ma na główce ciemieniuchę, szczególnie na pszodzie i na czubku główki. Najgorsze jest to że ma bardzo gęste włoski i trudno mi jest to czyścić, a
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
idealny mężczyzna, idealna kobieta, Święty Mikołaj
https://zeus.polsl.gliwice.pl/~miczek/rozne/perfect/index.php [b]Anies i Wojtuś (23.07.2003)[/b][img]/upload/14/7/_294720_n.jpg[/img]
Czytaj dalej