dziwne body-nie-body… do czego?

hej dziewczyny, miesiac temu urodził nam sie Jasiek i jest super… zamieszanie w domu!!! ale nie o tym chciałam- dostałam w prezencie dwie szutki czegoś co u góry przypomina body z długim rękawkiem a na dole jest to śpiworek z otworem zakończonym gumką… zastanawiam sie jak tego używac bo nie mam pojęcie… macie coś takiego? i do czego to właściwie?
pozdrawiamy
pap+ Basia 8.9.03+ Jasiek 19.09.06

4 odpowiedzi na pytanie: dziwne body-nie-body… do czego?

abcdefg Dodane ponad rok temu,

Re: dziwne body-nie-body… do czego?

nie mam, ale skoro spiworek, to pewnie do spania?

mama majowego synka ’05

mi-amp-ma Dodane ponad rok temu,

Re: dziwne body-nie-body… do czego?

ta sa body dla noworodkow do szybkiego przewijania, zakladasz pampersa, te body i np. rozek, zeby nie zakladac spiochow, tez to dostalam, ale nie uzywalam.

Miki 20m-cy

kantalupa Dodane ponad rok temu,

Re: dziwne body-nie-body… do czego?

PIdzamka dla noworodka. Mam, uzywalam dosc dlugo, gdzies do 4tego m-ca, malenkiego szybko sie przewija, a jak juz jest wiekszy, to mozesz zalozyc pod spod spiochy i nie martwic sie kolderkami, kocami itp. U nas sie sprawdzilo, bo Adas strasznie sie rozkopywal.

cszynka Dodane ponad rok temu,

Re: dziwne body-nie-body… do czego?

A ja sierota myślałam, ze to mini koszulka nocna tylko mojej pannie nie zakładałam tego bo pora roku nie utrafiliśmy (ciuszek używany, dostany od kogoś). No to żeś mnie oświeciła .

Znasz odpowiedź na pytanie: dziwne body-nie-body… do czego??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
wkładki ortopedyczne
Jak w tytule, lecz nie wiem gdzie takie kupić. Obie moje dziewczyny mają płaskostopie i powinny je nosić. A że buty z zeszłego roku im pasują pomyslałam, że najpier zobaczę
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Okulista dziecięcy /Warszawa - Anin
Niestety mały odzieciczył po mnie wadę wzroku - OL +9, OP +7 do tego dochodzi niedowidzenie w prawym oczku - też po mnie:( Dowiedziałam się że jedynie może dostać okularki
Czytaj dalej