Dziwne pytanie

Mam może i głupi problem, ale problem. Wyprałam wózek mojego synka i być może zawaliłam sprawę bo wyprałam go w proszku. Po wypłukaniu i wysuszeniu na budzie zostały białe krechy ( chyba z tego proszku) i niczym nie potrafię ich usunąć, jeszcze kilka razy płukałam, szczotkowałam i nic. Może ktoś zna sposób na pozbycie się tych paskudnych kresek?
Liczę na pomoc.
Ania.

1 odpowiedzi na pytanie: Dziwne pytanie

angica Dodane ponad rok temu,

Re: Dziwne pytanie

Wcale nie glupi problem… no, moze kacik nie do konca ten, co trzeba 😉
Mi sie wydaje, ze jesli to sa kreski od proszku, to plukanie powinno cos zdzialac. Moze jednak to material sie przefarbowal?
Dlatego, ja do np. ciemnych rzeczy uzywam w plynie, co prawda nie tak mocno czyszcza, ale przynajmniej nie rujnuja koloru i materialu.
Pozdrawiam serdecznie i powodzenia:)

Gosia i Olivia (26.06.05)

Znasz odpowiedź na pytanie: Dziwne pytanie

Dodaj komentarz

Leczenie niepłodności
Może się przyda...
Na forum NIEPŁODNOŚĆ na gazeta.pl jakiś lekarz incognito (niestety) odpowiada na pytania. Może Wam się przyda... https://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=191&w=34126934 Ja niestety dostałam odp. taką: [i]W wyniku histeroskopii mozna jedynie ocenić maciczne ujścia jajowodów, a nie
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Kopniaczki od dzidzi.
Witam wszystkie przyszłe mamusie :) Mam takie pytanko... Jestem w 23 tyg. i ułożenie dziecka mam pośladkowe. Bardzo często czuję kopniaczki od mojej kruszynki w dole brzucha nawet bardzo nisko
Czytaj dalej